03/09/2021 | Yazar: Kaos GL

40+ Lubunya’dan tanışma çağrısı: Biranı al, çayını demle, 13 Eylül'de Pazartesi sendromunu birlikte atlatalım!

40+ Lubunya seni çağırıyor! Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

Çizim: Elif Öner / KaosGL.org için stok görsel

40+ Lubunya İnisiyatifi, yeni dönem çalışmaları planlamak ve yeni üyeleriyle tanışmak için çağrı yaptı. 13 Eylül Pazartesi saat 20.00’de Zoom üzerinden bir araya gelmeye çağıran inisiyatif, 40+ LGBTİ+’ları yaşlılık üzerine sohbet etmek ve örgütlenmeye çağırıyor.

Etkinliğe katılmak için kirkindansonralubunya@17mayis.org adresine mail atmak yeterli!

Çağrının tamamı şöyle:

“Sonbahar geliyor lubunya ama sen halen bir bahar çiçeğisin. Sence de artık buluşma zamanımız gelmedi mi? Bir sürü etkinlikte yan yana geldik ve gelmeye devam ediyoruz. Bir de etkinliklerden, atölyelerden bağımsız tanışmak için buluşalım diyoruz. Hal hatır soralım birbirimize. Neler yaşıyoruz, yazımız nasıl geçti? Kış hazırlıkları başladı mı? Emekliye kaç gün, kaç ay, kaç yıl kaldı? Emekli olunca nereye yerleşiyoruz? Birlikte neler yapsak hoşumuza gider? Bundan yıllar önce yaptığımız gibi mekanları queerleştirmek için minik buluşmalar organize etmeye ne dersiniz? Bunlar ve daha fazlası için, biraz güllüm, biraz da madi koli atmak için buluşmaya davet ediyoruz.

“Biranı al, çayını demle, Pazartesi sendromunu birlikte atlatalım! 13 Eylül Pazartesi saat 20.00’de Zoom’daki buluşmamıza katılmak için kirkindansonralubunya@17mayis.org a mail atman yeterli!”


Etiketler: yaşam, yaşlılık
nefret