22/06/2018 | Yazar: Kaos GL

Antalya BİZ Cinsel Yönelim ve Cinsiyet Kimliği Araştırmaları Topluluğu’nun düzenlediği Antalya Onur Haftası bugün sona eriyor.

Antalya nefrete inat pedallıyor Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

Antalya BİZ Cinsel Yönelim ve Cinsiyet Kimliği Araştırmaları Topluluğu’nun düzenlediği Antalya Onur Haftası bugün sona eriyor.

Antalya BİZ Cinsel Yönelim ve Cinsiyet Kimliği Araştırmaları Topluluğu’nun düzenlediği Antalya Onur Haftası ikinci gününde.

“BİZ Varız” temasıyla yapılan Hafta’da bugün saat 17:00’de “Acil Demokrasi” isimli bir panel düzenlenecek. Antalya Barosunda gerçekleşecek olan etkinliğe BİZ Antalya, Çağdaş Gazeteciler Derneği, Çağdaş Hukukçular Derneği, Eğitim-Sen, Halkevleri, İnsan Hakları Derneği katılıyor.

Panelin ardından gerçekleşecek olan “Nefrete İnat Pedalla” etkinliğiyle Antalya BİZ, “Yürütmüyorlar. OHALde pedallıyor muyuz?” sloganıyla herkesi Üç Kapılar’da bisikletli buluşmaya davet ediyor.

Antalya Onur Haftası’nın son günü “Veda Buluşması” ile sürecek. Buluşma, 21.30’da Kukla Kaleiçi’nde olacak. Antalya Onur Haftası’nın kapanış partisi ise saat 23:00’de Woddy Bar Kaleiçi’nde başlayacak.

İlgili haber:

2. Antalya Onur Haftası program açıklandı

Antalya Onur Haftası bugün başlıyor

Antalya Onur Haftası başladı: Gücümüzü haklılığımızdan alıyoruz

Antalya Onur Haftası’nda “Söz Bizde”


Etiketler: yaşam