15/12/2021 | Yazar: Kaos GL

17 Mayıs Derneği Esenlik Programı sunar: Jules James ile Esenlik Alanında İyi Örnekler webinarı 20 Aralık saat 20:00’de!

Avrupa Seks İşçileri Hakları İttifakı’ndan Jules James 17 Mayıs’a konuk oluyor Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

17 Mayıs Derneği Esenlik Programı’nın bir sonraki konuğu Avrupa Seks İşçileri Hakları İttifakı (ESWA)’dan Jules James. 20 Aralık Pazartesi akşamı saat 20:00-21:00 arasında yapılacak etkinlikte Jules James, ESWA’nın COVID-19 pandemisi sırasında seks işçilerinin ruh sağlığını desteklemek için seks işçiliği ve ruh sağlığı konusunda tematik ve kapalı grup oturumlarından oluşan pilot programını anlatacak.

ESWA’nın pandemideki duruma dair raporu ve seks işçilerinin liderliğindeki oluşumlara ilişkin uygulama seti webinardaki diğer başlıklar. 

Etkinliğe kayıt olmak için tıklayınız.

*Etkinlikte simultane çeviri yapılacaktır.

Jules James hakkında

Jules James bir seks işçisi ve seks işçisi hakları aktivistidir. Şu anda ESWA'da program görevlisidir ve sağlık alanında çalışmalar yürütmektedir. 

ESWA Hakkında

Avrupa Seks İşçileri Hakları İttifakı (ESWA) – daha önceki adıyla Avrupa'daki Seks İşçilerinin Haklarına İlişkin Uluslararası Komite (ICRSE), Avrupa ve Orta Asya'da 35 ülkede 100'den fazla kuruluşu temsil eden seks işçileri tarafından yönetilen bir ağdır. Amacı tüm seks işçilerinin seslerinin duyulmasını, insan hakları, sağlık ve çalışma haklarının tanınmasını ve korunmasını sağlamaktır. Üye topluluklardan ilham alan eylemleri ve yaklaşımıyla ESWA, uzun vadeli ve sistemsel değişime yönelik ulusal, bölgesel ve uluslararası savunuculuk faaliyetlerini harekete geçiren güçlü, canlı ve sürdürülebilir bir ağ oluşturmak için çalışmaktadır. 


Etiketler: yaşam, çalışma hayatı, dünyadan
İstihdam