23/09/2020 | Yazar: Kaos GL
Bugün 23 Eylül Bi+seksüel Görünürlük Günü. Bi+ şemsiyesi altındaki herkesin görünürlüğünü kutluyor, monoseksizm ile mücadele etmek zorunda bırakılmadığımız bir dünya düşünü paylaşıyoruz.
![Bi+seksüel Görünürlük Günü kutlu olsun! Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı](img/galeri/haberler/bi-seksuel-gorunurluk-gunu-kutlu-olsun.jpg)
Bugün 23 Eylül Bi+seksüel Görünürlük Günü.
kaosGL.org olarak kendini bi+ şemsiyesi altında tanımlayan herkesin görünürlüğünü kutluyor, heteroseksist ve patriyarkal düzenin bir ürünü olan monoseksizm ile mücadele etmek zorunda bırakılmadığımız bir dünya düşünü paylaşıyoruz.
Nedir bu “bi+seksüel”?
Sitemiz editörlerinden Gözde Demirbilek ve bi+seksüel dijital aktivizm alanı Bitopya’nın kurucusu Umut Erdem’in katkılarıyla Kaos GL Derneği bünyesinde yayınlanan “Bi+seksüeller Burada!” broşürünün dijital versiyonuna buradan ulaşabilirsiniz.
Etiketler: yaşam