05/05/2023 | Yazar: Kaos GL

LGBTİ+’lar, 9 Mayıs’ta gerçekleşecek Mesafesiz Sohbetler’de “denge” üzerine konuşacak.

“Birçok alanda dengeye ulaşmaya ve dengede kalmaya ihtiyaç duyuyoruz” Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

SPoD’un her hafta düzenlediği Mesafesiz Sohbetler’de önümüzdeki hafta konu “denge”. Dernek, 9 Mayıs Salı günü yapılacak çevrimiçi sohbeti şöyle duyurdu:

“Sağlıklı ve rahat yaşayabilmek için birçok alanda dengeye ulaşmaya ve dengede kalmaya ihtiyaç duyuyoruz. Beden sağlığımız için dengeli beslenmeye ve kararında egzersiz yapmaya, ruh sağlığımız için duygularımızla ve düşüncelerimizle dengeli bir iletişim kurmaya, sağlıklı ilişkiler sürdürebilmek içinse dengeli güç dinamiklerine ihtiyacımız var. Modern zamanların bize sunduğu bu yüksek tempolu hayatta, denge, belki de en çok ustalaşmamız gereken alanlardan biri.”

“Bize denge üzerine sohbet etme konusunda ilham veren ise tarotun büyük arkana serisindeki denge kartı. Mistik dünyadan esinlendiğimiz bu sohbette denge kartının simgelediği uzlaşma, uyum, kişinin kendiyle barışıklığı gibi konular üzerine düşünmek ve bunların kendi yaşamlarımız üzerindeki izdüşümlerini konuşmak istiyoruz, lubunya. Bir de küçük bir tanışma oyun oynayacağımız için tarot destesinde yer alan 22 büyük arkana kartlarından (deli, büyücü, azize, imparator, imparatoriçe, aziz, araba, kule, denge, aşıklar, şeytan, güneş, ay, kader çarkı, dünya, mahkeme, güç, ermiş, asılan adam, yıldız ve ölüm) birini seçip sohbetimize gelmeni istiyoruz. Sohbete 8 Mayıs Pazartesi saat 21.00’e kadar kayıt olabilirsiniz.”

Mesafesiz Sohbetler hakkında detaylı bilgi ve katılım formu için burayı ziyaret edebilirsiniz.


Etiketler: yaşam
İstihdam