20/09/2021 | Yazar: Kaos GL

30+ lubunyalar 27 Eylül saat 21.00’de 17 Mayıs ve Kaos GL’nin Instagramını ele geçiriyor, turnike yayınla bir bir içini döküyor: 30’lara hoşgeldiniz aşkolar!

Canlı yayın: 30+ Lubunya! Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

17 Mayıs Derneği, “Balamoz Şugardır” canlı yayınlarına bir naftalık ara veriyor. 27 Eylül Pazartesi günü 17 Mayıs ve Kaos GL’nin Instagram hesaplarından yapılacak yayında hesabı 30+ lubunyalar ele geçirecek!

Anjelik Kelavgil ve Yıldız Tar’ın sunacağı turnike yayında sürpriz konuklar 30+ lubunya olmayı konuşacak. 30+ lubunyalar bir bir yayına bağlanıp içini dökecek:

“Nafta mıyız, manti mi? Gençlik ne zaman biter, yaşlılık ne zaman başlar? Orta yaşın sağında mıyız yoksa solunda mı? Cis hetero hısım akrabalarımız “düzen” kurmuşken biz yine mi düzensiz kaldık? Parti yaşımızın geçtiğini iddia edenlere inat olsun diye sabahlara kadar partileyip ertesi gün işe gitmek zorunda kalanlara tavsiyeler neler? İşsizlik belası başımızda gezinirken, en güzel yaşlarımızı nasıl geçirmek istiyoruz? Ertelenen askerlikler, akrabaların evlilik darlamaları, nasıl geçtiğini bilmediğimiz 20’ler, yavaştan kendini göstermeye başlayan beden yorgunlukları, bizden genç ve bizden yaşlı lubunyaların ortak madilik nesnesi olmak derken… Darlandık ayol! Madem darlandık, o halde darlayalım dedik. 27 Eylül saat 21.00’de turnikeye bekleriz aşkolar. 30+’lar ikondur diyerekten…”


Etiketler: yaşam, yaşlılık
İstihdam