29/03/2023 | Yazar: Kaos GL

Pozitif-iz Derneği’nin her ayın son çarşambası düzenlediği, HIV pozitif kişilerin deneyimlerini paylaştıkları 'Çevrimiçi Sohbet Toplantıları’ bu akşam 20:30’da.

“Çevrimiçi Sohbet Toplantıları” bu akşam! Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

Pozitif-iz Derneği Mart ayının “Çevrimiçi Sohbet Toplantıları”nı bu akşam saat 20:30’da düzenliyor.

Derneğin her ayın son çarşambası düzenlediği bu buluşmalar sadece HIV ile yaşayan kişilerin katılımına açık.

Dernek toplantıya dair detayları şöyle duyurdu:

“HIV pozitif kişilerin deneyimlerini paylaştıkları, birbirlerine destek oldukları 'Çevrimiçi Sohbet Toplantıları’ her ayın son çarşamba akşamı 20.30 - 22.00 saatleri arasında Zoom uygulaması üzerinden gerçekleştiriliyor.

“Toplantılar sadece HIV ile yaşayan kişilerin katılımına açık.

“Toplantılar sırasında kamera veya mikrofon açma zorunluluğu bulunmuyor. İsteyen kişiler kamera ve/veya mikrofon açabilirler ancak bunun kendi sorumluluklarında olduğunu ve Pozitif-iz Derneği’nin hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağını kabul etmiş sayılırlar.

“Ayrıca, katılımcılar Zoom oturumundaki herkesin mahremiyetine saygı duyduğunu ve başka platformlarda kişilerin HIV statüsünü paylaşmayacağını da kabul etmiş sayılırlar.

“Toplantı sırasında birbirine veya başka bir gruba yönelik nefret söyleminde bulunan kişiler toplantıdan uzaklaştırılır.”

Toplantıya katılım burayı ziyaret edebilir veya ya da 05355195495 numaraya WhatsApptan yazarak toplantı linkini talep edebilirsiniz.


Etiketler: yaşam, hiv
nefret