23/04/2020 | Yazar: Kaos GL

Lambdaistanbul’un dijital ortama taşıdığı Cumartesi Sohbetler’nin bu haftaki konusu “karantina günlerinde ahvalimiz” olacak.

Cumartesi Sohbetleri’nde bu hafta: Karantina günlerinde ahvalimiz Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

Lambdaistanbul LGBTİ+ Derneği, deneyim ve bilgi aktarım buluşmalarına çevrimiçi ortamda devam ediyor. Bu haftanın konusu ise “karantina günlerinde ahvalimiz”.

25 Nisan Cumartesi günü saat 14:30’da Jitsi’de gerçekleşecek buluşmanın duyurusu şöyle: “Karantina günlerinde halet-i ruhiyemiz, ahvalimiz, hal-i pür mealimiz, gelmeyenlerimiz, gidemediklerimiz, ah o koliler, lubunyalarla partiler, evdekiler ve kalabalık bazen yalnızlık… Ayh! Online oyunlar, online partiler, sanalcılar, sexting nights, diziler, kitaplar, filmler… Anlatacaklarım var lubunya gel, senin de anlatacakların var galiba…”

Nasıl katılabiliriz?

Lambdaistanbul, “Dünyanın neresinde olursanız olun, bu cumartesi sohbetimize katılabileceksiniz” diyor. Jitsi adlı uygulamayı telefonunuza indirerek ya da bilgisayarınızdan erişerek bu toplantıya katılmak mümkün.

Katılım için buluşma öncesinde telefon numarası ya da kimlik bilgileri gerekmeksizin lambda@lambdaistanbul.org adresine e-posta yollamak gerekiyor. İster görüntülü ister yalnızca sesli olarak katılabilirsiniz.

Lambdaistanbul, etkinliğin başlamasına bir saat kala etkinlik linkini e-mail adresinize gönderecek.


Etiketler: yaşam
Dijital