28/04/2023 | Yazar: Kaos GL
Denizli LGBTİ+ Aileleri Grubu 1 Mayıs’ta çağırıyor.
![Denizli LGBTİ+ Aileleri'nden çağrı: 1 Mayıs’ta alanlardayız aşkım! Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı](img/galeri/haberler/denizli-de-lgbti-ailelerinden-cagri-1-mayis-ta-alanlardayiz-askim.jpg)
Fotoğraf: 1 Mayıs 2018, Denizli
Denizli LGBTİ+ Aileleri Grubu 1 Mayıs’ta çağırıyor.
1 Mayıs Pazartesi günü, Denizli, Candoğan Parkı’nda, saat 12:30’da gerçekleşecek 1 Mayıs’a Denizli LGBTİ+ Aileleri Grubu şöyle çağırıyor: “Emek sömürüsüne ve sermayeye karşı tüm renklerimizle alandayız”.
Etiketler: yaşam, çalışma hayatı