29/12/2022 | Yazar: Kaos GL
Genç LGBTİ+’nın ruh sağlığı uzmanlarına yönelik Ocak ayı atölyesinde normatif bir cinsel kimliğe sahip olmayan çocuklarla çalışmadan önce hazırlık süreci, kapsayıcı ve destekleyici yaklaşımlar konuşulacak.
![Genç LGBTİ+’nın ruh sağlığı uzmanlarına yönelik atölyeleri yeni yılda devam ediyor Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı](img/galeri/haberler/genc-lgbti-nin-ruh-sagligi-uzmanlarina-yonelik-atolyeleri-yeni-yilda-devam-ediyor.jpg)
Genç LGBTİ+ Derneği’nin ruh sağlığı uzmanlarına yönelik gerçekleştirdiği atölyeler yeni yılda devam ediyor. Ocak ayında; normatif bir cinsel kimliğe sahip olmayan çocuklarla çalışmadan önce ruh sağlığı uzmanlarının hazırlık süreci, kapsayıcı ve destekleyici yaklaşımlar ve LGBTİ+ öğrencilerin okuldaki deneyimlerine ilişkin atölye gerçekleştirilecek.
4 Ocak Çarşamba günü saat 19:30’da Cinsellik Eğitmeni & Danışmanı Efsun Sertoğlu ile “Normatif Bir Cinsel Kimliğe Sahip Olmayan Çocuklarla Çalışmak” başlığıyla Zoom’da bir araya getirecek atölyeye katılmak için buradan kayıt olmak gerekiyor.
Etiketler: yaşam, eğitim, sağlık