18/09/2017 | Yazar: Kaos GL

Kaos GL, 7 Ekim’de sizi LGBTİ hareketine ve Kaos GL politikalarına yön vermeye, değerlendirmeye davet ediyor.

Kaos GL Bulgulama Toplantısı’na davet ediyor Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

Kaos GL, 7 Ekim’de sizi LGBTİ hareketine ve Kaos GL politikalarına yön vermeye, değerlendirmeye davet ediyor.

Kaos GL, sizi LGBTİ hareketine ve Kaos GL politikalarına yön vermeye, değerlendirmeye davet ediyor.

Türkiye’deki LGBTİ hareketi içerisinde Kaos GL’nin izlediği strateji, politika ve faaliyetler hakkında LGBTİ’lerin görüşlerinin ve önerilerinin alınması için 7 Ekim 2017’de Ankara’da bulgulama toplantısı yapılacak.

Kaos GL’nin dışarıdan tarafsız bir gözle nasıl göründüğü ve birlikte neleri daha iyi yapabiliriz soru başlıkları altında gerçekleştirilecek olan toplantı, LGBTİ hak sahiplerinin görüşleri ve önerileri ile şekillenecek.

Kişisel olanın aynı zamanda politik olduğunun bilinci içerisinde gerçekleşecek olan bu çalışma LGBTİ hareketine güç katma ve geliştirme açısından ayrıca değer ve önem taşıyor.

Toplantıya katılmak isteyen LGBTİ’lerin 1 Ekim 2017 tarihine kadar dernek@kaosgldernegi.org adresine; ad, soyad, telefon numarası ve bu çalışma ile ilgili motivasyonunu belirten bir metinle birlikte mail atması gerekiyor.

Kaos GL Bulgulama Toplantısından çıkan sonuçları öncelikli olarak LGBTİ kamuoyu ile paylaşıyor ve kendi politikalarını tartıştığı Koordinasyon Toplantıları vasıtısyla planlama sürecine dahil edecektir.

Kaos GL’de gönüllü staj programına veya muhabir ağına katılmak isteyen gönüllüler içinde Bulgulama Toplantısı vasıtasıyla Kaos GL’yi bir adım daha yakından tanıma imkanınız olabilir.

Katılım 15 kişi ile sınırlıdır. Yer ve program bilgisi başvurusu kabul edilen katılımcılara bildirilecektir.


Etiketler: yaşam
Nefret