26/09/2017 | Yazar: Kaos GL

Cesareti seçer, sunucunun verdiği görevi yaparsan bir shot bizden! Şişeyi çevirmek ya da dibi görmek sana kalmış!

Kaos GL doğum günü partisine bekliyor Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

Cesareti seçer, sunucunun verdiği görevi yaparsan bir shot bizden! Şişeyi çevirmek ya da dibi görmek sana kalmış!

Kaos GL Derneği 23. yaşını  “Doğruluk mu Cesaret mi” konseptli müthiş bir partiyle kutlayacak. 30 Eylül Cumartesi gecesi saat 21'de Ankara Altı Üstü Bar’da gerçekleşecek olan etkinliği organize eden Ezgi partide neler olacağını şöyle anlatıyor; “İçeriye giren herkes bir kâğıt çekiyor. Ve sunucu sahnede! 3, 6, 21, 49… Yoksa senin sayın mı çıktı? Burada hoşlandığın biri var mı? Açılmaya ne dersin? Ya da dur… Bu kırmızı ruju sürerek arkadaşını öper misin? Belki de oryantal oynarsın bizim için, ha? Cesareti seçer, sunucunun verdiği görevi yaparsan bir shot bizden! Şişeyi çevirmek ya da dibi görmek sana kalmış!”

Aylime Aslı Demir disco topunu Ezgi'ye teslim ediyor

Kaos GL’nin doğum günü partisi aynı zamanda bu sezonun ilk partisi olacak. Bu etkinlikte, 2011 yılından beri Kaos GL partilerinin emektar düzenleyicisi Aylime Aslı Demir yerini Ezgi'ye bırakıyor.  

Aylime Aslı Demir, ilk organizasyonunu Kaos GL ve AKA’nın ortak etkinliği olan Anti-Militarist Buluşma'nın masraflarını karşılayabilmek için düzenlediğini, bu ilk etkinliğin ardından bazen ayda bir bazen de üç kez parti-konser organizasyonu yapmaya başladığını hatırlatıyor. Daha önce gey bar dışında etkinlik yapılamazken organize ettiği partilerle LGBTİ’lerin kentin tamamına dokunabildiğine dikkat çeken Demir, zaman içerisinde bu mekânların LGBTİ’leri istihdam etmeye başladığını hatırlattı. Demir, disco topunu ve ışıklarını Ezgi'ye teslim ediyor ve 30 Eylül gecesi düzenlenecek partiye herkesi davet ediyor.

“Soruları ve görevleri özenle hazırlıyoruz”

KaosGL.Org’a bilgi veren Ezgi, 30 Eylül gecesi gerçekleşecek “Doğruluk mu Cesaretlik mi” partisine günler kala heyecanın arttığını, merakın yükseldiğini, partide sorulacak olan sorular ve verilecek olan görevlerin büyük bir özen ile hazırlandığını belirtiyor. Ezgi, “30 Eylül gecesi hep birlikte şanlanmaya, gullüme Altı Üstü Bar’a bekliyoruz” diyor.

“Doğruluk mu Cesaret mi”

Giriş: 15 TL ( 33 cc bira giriş ücretine dâhil)

Biletler parti günü kapıdan temin edilecek. parti 21.00'de başlayacak.

Konur 2 Sk., No: 26, Altı Üstü Bar- Teras


Etiketler: yaşam
Nefret