05/08/2021 | Yazar: Kaos GL
7. Mersin Onur Haftası’nın beşinci gününde Kesişimsel Maç var: “Cinsiyetçi, heteroseksist paslaşmaların önünü kesmece!”
![“Kesişimsel Maç” 7. Mersin Onur Haftası’nda Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı](img/galeri/haberler/kesisimsel-mac-7-mersin-onur-haftasi-nda.jpg)
7. Mersin Onur Haftası devam ediyor.
Bugünün etkinliği “Kesişimsel Maç”, “Cinsiyetçi, heteroseksist paslaşmaların önünü kesmece!” sloganıyla gerçekleşecek. Katılmak isteyenlerin Vipol Halı Saha’da (Mezitli) buluşacağı müsabaka 20:00’de başlayacak.
Etiketler: spor