07/10/2022 | Yazar: Kaos GL

İstanbul’da 14-16 Ekim'de yeniden izleyicileriyle buluşacak Pembe Hayat Kuirfest, KuirGazino’yu duyurdu.

KuirGazino 12 Ekim’de! Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

Afiş Tasarım: Yağız Gülseven

İstanbul’da 14-16 Ekim'de yeniden izleyicileriyle buluşacak Pembe Hayat Kuirfest, KuirGazino’yu duyurdu.

Bedevi Etiler’de 12 Ekim Çarşamba 20:30’da kapısını açacak KuirGazino’da sahen alacak isimler ef-sa-ne!

Gece, Efruz ve Gözde’nin arabesk performansıyla başlıyor ardından “Sürüne Sürüne Geber Ağla”yla lubunyaların taze ikonu Esila Efser sahneye çıkıyor.

Oryantal performansı ile Zenne Diva seyirciyi coşturacak ve sahneyi Kübra Uzun’a devredecek. Geceye Nükhet Duru damgasını vuracak.

KuirFest biletler için uyarıyor: “Mekan kapasitemiz nedeniyle sınırlı sayıda olan biletlerimize gazino@pembehayat.org’tan ulaşabilirsiniz!”

KuirFest, Gazino’yu şöyle duyuruyor:

“Geçtiğimiz yıl Kuir Pavyon ile arabeskin zirvesinde bir araya gelen KuirFest severler, festivalin 11. yılında ise Gazino rüzgarına davetliler: KuirGazino!

“Geceyi ısıtacak Zat-ı Şahaneler Efruz&Gözde, b2b arabesk performansları ile gece başlarken sizi kadeh tokuşturmaya çağırıyor!

“Sürüne Sürüne Geber Ağla” ile gönüllerde taht kuran, lubunyaların taze ikonu Esila Efser ateşi ise hepimizi kavuracak! BİTMEDİ!

“Oryantal performansı ile Zenne Diva, geceyi ayağa kaldıracak!

“Dinleyicileri ile buluşacak bir diğer isim ise; şarkıcı, söz yazarı ve performans sanatçısı Kübra Uzun! Gazinomuzun batı etkisindeki “o” solisti, gecede fırtına gibi esecek!

“Ayol hala BİT-ME-Dİ!

“Bu senenin şarkısı #YasaksaYasak ile yükselen musiki sever L’leri, lubunya ikonu Nükhet Duru ile bir araya getiriyoruz!

“Bu zirve gecede bir de sürprizimiz olacak! Çok özel bir isim, çok özel bir ses sizlere seslenerek, tüyleri diken, yürekleri yangın yerine çevirecek! Keşif sayılır!”


Etiketler: kültür sanat, yaşam
İstihdam