15/04/2024 | Yazar: Kaos GL

Kaos GL Derneği’nin eski çalışanı ve KaosGL.org köşe yazarı Gani Met’in Gökkuşağı Forumu’nda yayınlanan “Ben Ucube Sahibelerinizin Efendisiyim!” yazısını sizlerle paylaşıyoruz. LGBTİ+ toplumunun ve sevenlerinin acısını paylaşıyoruz.

LGBTİ+ hakları aktivisti Gani Met hayatını kaybetti Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

Fotoğraf: Pembe Hayat

Pembe Hayat, Gani Met’in vefatını şöyle duyurdu:

“Pembe Hayat LGBTİ+ Derneği'nin önde gelen isimlerinden biri olan ve uzun yıllar dernek bünyesinde çalışan Gani Met, yaşamını yitirdi. Met’in kaldırıldığı hastanede böbrek yetmezliği ve enfeksiyon nedeniyle vefat ettiği bilgisine ulaşıldı.

Gani Met, LGBTİ+ hakları mücadelesinde oynadığı önemli rolle öne çıkan biriydi ve derneğimizin kurucu üyelerindendi. Ayrıca 2006 ile 2017 yılları arasında yönetim kurulu üyeliği yapmış ve 2014 ile 2017 yılları arasında derneğin çalışanı olarak da görev almıştı.

Pembe Hayat LGBTİ+ Derneği olarak Gani Met'in kaybını derin bir üzüntüyle karşıladık. Onun LGBTİ+ hakları için verdiği mücadeleyi ve katkılarını daima hatırlayacağız ve hatırlatacağız. 

Gani Met’i sevgiyle ve saygıyla anıyor, tüm sevdiklerine baş sağlığı diliyoruz.”

Kaos GL Derneği’nin eski çalışanı ve KaosGL.org köşe yazarı Gani Met’in vefatının ardından Gökkuşağı Forumu’nda yayınlanan bir yazısını sizlerle paylaşıyoruz:

"Ben bütün ucubelerin fantezisiyim, bunu bilirim. Ancak o zaman bu zavallı ibneliğimden kurtulup, kraliçe olurum.

Ben bütün ucubelerin fantezisiyim, bunu bilirim. Ancak o zaman bu zavallı ibneliğimden kurtulup, kraliçe olurum. Tüm zavallılar gelir benim gibi kraliçelerin himayesine, çünkü ben ucubelerin kraliçesiyim

 Şimdi BDSM de nereden çıktı diyeceksiniz. Yıllarca sahibe olarak yaşayan ben, yaşadığım olaylar hakkında yazı yazma ihtiyacı hissettim ki sahibe olmaktan başka şansım yok benim. Birçok köle trans bireyi, evimde yanımda tuttum. Onlarsız olmayacağını, onların da bensiz yapamayacağını bildiğim için, birçok ucubenin yanımda yaşamasına izin verdim. Trans kölelerle yaşamak bir zorunluluktu, ama biyolojik erkeklerle ilişkimin tek şartı benim sahibe olabilmem. Başka bir ilişki şekli yok.

 Benden güçsüz bir ucube erkek bulunca, hemen şımarık bir cadı olup kırbaçlamanın bir yolunu buluyorum. İçimdeki canavarı durduramıyorum kayboluyorum. Kendi içimdeki şiddetle, gözümden, elimden, götümden ve çükümden ve hatta bütün bedenimden çıkan enerjiyle yanımdaki güçsüz acize başka bir derman veriyorum. Benim atıklarımdan var ediyorum onu tekrar tekrar. O zaman çişimdeki ürenin bir zavallının yaşam kaynağı olduğunu bilirim; fışkırtırım ucubeye benden beslensin zavallı. Kraliçe olmak için başka bir güç, başka bir enerji, başka bir iktidarın olması gerekir. Kraliçe olmak zor, başka bir oyun yetisi lazım.

Ben bütün ucubelerin fantezisiyim, bunu bilirim. Ancak o zaman bu zavallı ibneliğimden kurtulup, kraliçe olurum. Tüm zavallılar gelir benim gibi kraliçelerin himayesine, çünkü ben ucubelerin kraliçesiyim. Benim yanımda himayeme girmeyi başarmışsa bir ucube, çizmememi yalama hakkını veririm. Yanımda, kadromda başarılarını ispatlamışsa, benden çıkan kahverengi şekerimi yeme hakkını bile verebilirim.

 Kocasından izin alabilmiş, çocuklarını okula göndermiş, dayaktan ve seks işçiliğinden kaçmaya çalışan komik kadınların sahibelik yaptığını görüyorum. Ne haddinize sizin! Devran nasıl döndü. Zavallı ucubeler! İtaat ettiğiniz sahibeleriniz, biraz önce bahsettiğim zavallılıktan kurtulmak için birkaç kuruş para kazanabilmek için çalışan kader mahkumu kadınlardır. Siz bunlara sahibe dediniz. Yalancı dünyanın yalancı köleler, size kıçımla gülerim. Bir köle, kölelikten alacağı hazzı ancak benim gibi ucubelerin kraliçesinin yanında alabilir ki kendi ucubeliği kraliyetinde yerini bulsun. Sahte saltanatlı, kötü, başarısız insanlarla bu işin gitmeyeceğini anlatmalıyım. Hele heteroseksüel erkeğim diyen köleler trajik komik. Bunlara ayrı bir kinim vardır. Zavallı köle, cinsel yönelimini sen mi belirledin, aşağılık. Böyle insanları çükümle cezalandırıyorum, o kutsal heteroseksüel tabuyu çükümle eziyorum. Veriyorum ağızlarına; tiksintiyle yalanması beni çıldırtıyor. Bu tür köleleri tokatlayarak, ağızlarını bir pisuar olarak kullanmak istiyorum. O zavallı varlıkların bensiz yapamayacaklarını da biliyorum.

 İbne bir kraliçe, bütün beyaz pisliklerin ilgisini çeker. Beyaz pislikler, beni kafalarında koydukları zavallılığa tekrar sığınırlar ve oraya itaat ederler. Benim zavallılığımı liman sayarlar. Ancak orada rahattırlar, çünkü benim hanedanlığımda herkes bir ucubedir; zavallılıklarını bir kafesin içinde anlarlar. Hepsinde bir içe dönüş başlar elleri bağlıyken kafeste. Soğuk ve karanlık ve ağız topu, onları başka bir transa geçirir. Sahte dünyanın soytarı köleleri, kendilerine köle diyorlar. Sahibeleriniz çok komik. Ben ucube sahibelerinizin efendisiyim. Bunu herkese ilan ediyorum. Siz pisliksiniz. Nalbanttan gelen nasırlı ayakları yalarsınız. Sahibeleriniz bir köylü işçi olduğundan, pedikürden bile haberdar değillerdir. Üç kuruşa bu ayaklar yalanır. Bir altı kelle paçadır. Kıçımla gülüyorum sahibe ucube kraliçelerinize. Köle dünyasının tacirlerine siz sahibe diyorsunuz.

 Her şeyi ezerek, bu kadar ezilmenin tek çıkışı sahibeliktir. Bunu hissettirmek istedim.”


Etiketler: yaşam
İstihdam