26/09/2017 | Yazar: Kaos GL

Devrimci Sosyalist İşçi Partisi’nin düzenlediği ‘Sosyalist Tartışma’ toplantılarının Ankara’da gerçekleşecek buluşmasında LGBTİ hareketi de konuşulacak.

LGBTİ hareketi, ‘Sosyalist Tartışma’da Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

Devrimci Sosyalist İşçi Partisi’nin düzenlediği “Sosyalist Tartışma” toplantılarının Ankara’da gerçekleşecek buluşmasında LGBTİ hareketi de konuşulacak.

Devrimci Sosyalist İşçi Partisi’nin (DSİP) düzenlediği “Sosyalist Tartışma” toplantılarının Ankara’da gerçekleşecek buluşmasında LGBTİ hareketi de konuşulacak.

Ekim ayında, Tekirdağ, Ankara, İstanbul ve İzmir kentlerinde gerçekleşecek olan toplantıların Ankara ayağı 14 Ekim Cumartesi günü saat 13.00’te başlayacak. DSİP Ankara İl Örgütü’nün düzenlediği toplantının ilk oturumu “İşçi Demokrasisi Mümkün mü” sorusunu tartıştıracak. Oturumun konuşmacıları Marksist.org yazarlarından Can Irmak Özinanır ve DSİP aktivisti Nuran Yüce.

“LGBTİ Hareketi ve Ezilenlerin Birliği” konuşulacak

Etkinliğin ikinci oturumunda Kaos GL Dergi Genel Yayın Yönetmeni Aylime Aslı Demir ve DSİP aktivisti Merve Diltemiz’in birlikte yürüteceği “LGBTİ Hareketi ve Ezilenlerin Birliği” oturumu gerçekleşecek. “Sosyalist Tartışma” etkinliğinin son oturumunda Akademisyen Sinan Laçiner ve DSİP aktivisti Tolga Tüzün, “Yerli ve Milli: Yeni Bir İdeoloji mi” sorusu üzerine konuşacak.


Etiketler: yaşam
Nefret