14/08/2020 | Yazar: Kaos GL

SPoD’un Zoom üzerinden gerçekleştirdiği Mesafesiz Sohbetler’in bu haftaki buluşmasında LGBTİ+’lar hayallerini konuşacak.

Mesafesiz Sohbetler’de bu hafta: Hayaller Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

SPoD’un dijital ortamda düzenlediği Mesafesiz Sohbetler’de LGBTİ+’lar “Ne hayal etmekten hoşlanıyoruz, hayal dünyamızda neler oluyor?” ve “Hayallerimiz zaman içerisinde nasıl değişimler gösterdi?” sorularından yola çıkarak hayallerini konuşacak. Dijital buluşma 16 Ağustos Pazar günü 14:30’da başlayacak ve 1 saat sürecek.

“Mesafesiz Sohbetler”e nasıl katılabilirim?

Bu hafta Mesafesiz Sohbetler’e katılmak için 15 Ağustos Cumartesi günü saat 21:00’e kadar form doldurmak gerekiyor. Katılım formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Sohbet görüntülü ve sesli olarak Zoom üzerinden ilerleyecek. Kayıt olduğunuz taktirde yollanan bağlantı ile sohbete katılabileceksiniz.

Pazar Sohbetleri 4 yaşında!

3 Temmuz 2016 “Açılma Sohbetleri” ismiyle yola çıkan Pazar Sohbetleri, her pazar saat 14.30’da SPoD Ofis’te, LGBTİ+ konularında SPoD Psikososyal Destek ve Ruh Sağlığı Alanından eğitim almış ve düzenli süpervizyon almakta olan akran moderatörleri eşliğinde gerçekleşen toplantılardı. Pandemi dönemiyle birlikte yoluna “Mesafesiz Sohbetler” adıyla online olarak devam ediyor.


Etiketler: yaşam
nefret