10/07/2020 | Yazar: Kaos GL

SPoD’un Zoom üzerinden gerçekleştirdiği Mesafesiz Sohbetler’in bu haftaki buluşmasında LGBTİ+’lar oyun oynayacak ve istedikleri konularda sohbet edecek.

Mesafesiz Sohbetler’de bu hafta: Serbest paylaşım Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

SPoD’un dijital ortamda düzenlediği Mesafesiz Sohbetler’de LGBTİ+’lar bu hafta oyun oynayacak ve istedikleri konularda sohbet edecek. Dijital buluşma 12 Temmuz Pazar günü 14:30’da başlayacak ve 1 saat sürecek.

“Mesafesiz Sohbetler”e nasıl katılabilirim?

Bu hafta Mesafesiz Sohbetler’e katılmak için 11 Temmuz Cumartesi günü saat 21:00’e kadar form doldurmak gerekiyor. Katılım formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Sohbet görüntülü ve sesli olarak Zoom üzerinden ilerleyecek. Kayıt olduğunuz taktirde yollanan bağlantı ile sohbete katılabileceksiniz.

Pazar Sohbetleri 4 yaşında!

3 Temmuz 2016 “Açılma Sohbetleri” ismiyle yola çıkan Pazar Sohbetleri, her pazar saat 14.30’da SPoD Ofis’te, LGBTİ+ konularında SPoD Psikososyal Destek ve Ruh Sağlığı Alanından eğitim almış ve düzenli süpervizyon almakta olan akran moderatörleri eşliğinde gerçekleşen toplantılardı. Pandemi dönemiyle birlikte yoluna “Mesafesiz Sohbetler” adıyla online olarak devam ediyor.


Etiketler: yaşam
nefret