10/02/2022 | Yazar: Kaos GL
Özyeğin Üniversitesi LGBTİQ+ Kulübü “Coffee Talks” buluşmalarına devam ediyor, gelecek buluşmada “exler” konuşulacak.
![Özyeğin’de LGBTİ+’lar exleri konuşacak Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı](img/galeri/haberler/ozyegin-de-lgbti-lar-exleri-konusacak.jpg)
Özyeğin Üniversitesi LGBTİQ+ Kulübü “Coffee Talks” buluşmaları düzenliyor. Kulüp etkinliği şöyle duyurdu: “Bu sefer konumuz “exlerimiz”. Geçmiş ilişkilerimizden neler öğrendik, kendimizi nasıl geliştirdik ve nelerin farkına vardığımızı konuşacağız. Bekliyoruz.“
Atölye, 17 Şubat Perşembe günü gerçekleşecek.
Etkinliğin detaylarına buradan ulaşmak mümkün.
Etiketler: yaşam