22/03/2023 | Yazar: Kaos GL

Sosyal Politika, Cinsiyet Kimliği ve Cinsel Yönelim Çalışmaları Derneği’nin (SPoD) Pazar Sohbetleri devam ediyor. Bu haftanın konusu “anda kalmak”.

Pazar Sohbetleri’nde bu hafta: Anda kalmak Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

2016 yılında açılma sohbetleri olarak başlayan Pazar Sohbetleri’nde her hafta bir konu üzerinde katılımcılar deneyim ve fikirlerini paylaşıyor. LGBTİ+’ları güçlendirmeyi hedefleyen Pazar Sohbetleri’nin bu haftaki duyurusu şöyle:

“Pazar Sohbetleri’nde bu hafta ‘anda kalmak’ üzerine konuşuyoruz. Bazen ne kadar çok istesek de anda olamıyoruz, bazense tüm merakımızı ve dikkatimizi tam şu ana topluyoruz. Peki senin için nasıl lubunya? Şu sıralar aklın nerede? Peki sen neredesin? Geçmişte misin yoksa geleceğini mi düşünüyorsun? Dikkatin nerede? Anda kalabiliyor musun? Zaman hepimiz için farklı akıyor peki biz bu akışta neredeyiz? Gel bu pazar 14.30’da anda kalmanın bizim için ne demek olduğunu konuşalım.

Katılmak için mesafesizsohbetler@spod.org.tr adresine mail yoluyla ulaşabilirsiniz. Yüz yüze yapılacak sohbet için adres bilgisi yine mail ile sohbetten bir gün önce (25.03.2023 / 20.00’da) paylaşılacaktır.”


Etiketler: yaşam
nefret