09/03/2023 | Yazar: Kaos GL

Sosyal Politika, Cinsiyet Kimliği ve Cinsel Yönelim Çalışmaları Derneği’nin (SPoD) Pazar Sohbetleri devam ediyor: Ertelemek.

Pazar Sohbetleri’nde bu hafta: Ertelemek Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

2016 yılında açılma sohbetleri olarak başlayan Pazar Sohbetleri’nde her hafta bir konu üzerinde katılımcılar deneyim ve fikirlerini paylaşıyor. LGBTİ+’ları güçlendirmeyi hedefleyen Pazar Sohbetleri’nin bu haftaki duyurusu şöyle:

“Bazen sorumluluklarımızı, beklentilerimizi, kimi zamansa duygularımızı erteleriz. Zaman zaman almayı düşündüğümüz yeni bir kararı, bazense haftalar öncesinden yaptığımız planları sonraya bırakırız. Durup dinlenmenin ve kendimizi dinlemenin bize güç vereceğine inanabiliriz. Peki, hayatındaki herhangi bir şeyi ertelemek sana nasıl hissettiriyor lubunya?”

“Gel, bu hafta Pazar Sohbetleri’nde ertelediklerimizden, ertelemenin üzerimizde bıraktığı duygulardan ve düşüncelerden bahsedelim.”

“Katılmak için mesafesizsohbetler@spod.org.tr adresine mail yoluyla ulaşabilirsiniz. Yüz yüze yapılacak sohbet için adres bilgisi yine mail ile sohbetten bir gün önce (11.03.2023 / 20.00’da) paylaşılacaktır.”


Etiketler: yaşam
İstihdam