11/08/2023 | Yazar: Kaos GL

Sosyal Politika, Cinsiyet Kimliği ve Cinsel Yönelim Çalışmaları Derneği’nin Pazar Sohbetleri’nde bu hafta gidişler, kalışlar ve dönüşler konuşulacak.

Pazar Sohbetleri’nde bu hafta: Gidişler, kalışlar, dönüşler Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

Sosyal Politika, Cinsiyet Kimliği ve Cinsel Yönelim Çalışmaları Derneği’nin (SPoD) Pazar Sohbetleri devam ediyor. Bu haftanın konusu “gidişler, kalışlar, dönüşler”.

2016 yılında açılma sohbetleri olarak başlayan Pazar Sohbetleri’nde her hafta bir konu üzerinde katılımcılar deneyim ve fikirlerini paylaşıyor. LGBTİ+’ları güçlendirmeyi hedefleyen Pazar Sohbetleri’nin bu haftaki duyurusu şöyle:

“Pazar Sohbetleri’nde bu hafta ‘gidişler, kalışlar, dönüşler’ üzerine konuşuyoruz. Bazen sevdiklerimizden bazen mekanlarımızda bazen de kolilerimizden gidiyoruz. Yeni aşklara, yeni dostlara, mekanlara varıyoruz. Kimi zaman istesek de gitmiyor, gidemiyoruz ve orada o kişilerde kalıyoruz. Gidiyoruz ama öyle an geliyor ki gittiklerimizden dönüyoruz. Bu gidişler, dönüşler, kalışlar bize nasıl hissettiriyor, nelerde zorlanıyoruz, neler yaşıyoruz? Gel 13 Ağustos’ta birlikte konuşalım lubunya.”

Katılmak için mesafesizsohbetler@spod.org.tr adresine mail yoluyla ulaşabilirsiniz. Yüz yüze yapılacak sohbet için adres bilgisi yine mail ile sohbetten önce paylaşılacak.


Etiketler: yaşam
İstihdam