12/01/2023 | Yazar: Kaos GL

Sosyal Politika, Cinsiyet Kimliği ve Cinsel Yönelim Çalışmaları Derneği’nin (SPoD) Pazar Sohbetleri’nde bu hafta “yeniden başlamak” konuşulacak.

Pazar Sohbetleri’nde bu hafta: Yeniden başlamak Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

2016 yılında açılma sohbetleri olarak başlayan Pazar Sohbetleri’nde her hafta bir konu üzerinde katılımcılar deneyim ve fikirlerini paylaşıyor. LGBTİ+’ları güçlendirmeyi hedefleyen Pazar Sohbetleri’nde bu haftanın konusu:

“Pazar Sohbetleri’nde bu hafta ‘yeniden başlamak’ üzerine konuşuyoruz. Her şeye yeniden başlasam dediğin oldu mu hiç? Yeniden başlamaya karar verip hayatını bambaşka yönde çizdiğin? Gitmek istediğin yöne odaklanıp olmak istediğin kişi olmaya niyetlendin mi? Biten ya da bir türlü olmayan şeylerin ardından yeniden başlama cesaretini gösterdiğin anları konuşmaya ne dersin? Gel, bu pazar yeniden başladığımız şeyleri konuşalım.”

Sohbete katılmak için mesafesizsohbetler@spod.org.tr adresine e-posta yollamak gerekiyor. 15 Ocak Pazar günü 14:30’da yüz yüze yapılacak sohbet için adres bilgisi yine mail ile sohbetten bir gün önce paylaşılacak.


Etiketler: yaşam
İstihdam