21/08/2023 | Yazar: Kaos GL

Sosyal Politika, Cinsiyet Kimliği ve Cinsel Yönelim Çalışmaları Derneği’nin Pazar Sohbetleri’nde bu hafta yaz aşkları konuşulacak.

Pazar Sohbetlerinde bu hafta: Yaz aşkları Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

Sosyal Politika, Cinsiyet Kimliği ve Cinsel Yönelim Çalışmaları Derneği’nin (SPoD) Pazar Sohbetleri devam ediyor. Bu haftanın konusu “yaz aşkları”.

2016 yılında açılma sohbetleri olarak başlayan Pazar Sohbetleri’nde her hafta bir konu üzerinde katılımcılar deneyim ve fikirlerini paylaşıyor. LGBTİ+’ları güçlendirmeyi hedefleyen Pazar Sohbetleri’nin bu haftaki duyurusu şöyle:

“Pazar Sohbetleri’nde bu hafta “yaz aşkları” üzerine konuşuyoruz. Isınan hava, açan çiçekler, kuş cıvıltıları… Bize yaşadığımızı tam anlamıyla hissettiren yaz mevsiminin belki de en tatlı meyvelerinden biri de yaz aşkları. İçimizi kıpır kıpır ettirenlerle bakışma, gülüşme derken hızlıca ilerleyen, geçici olduğunu bilmemize rağmen kendimizi kaptırdığımız o ilişkiler…

“Katılmak için mesafesizsohbetler@spod.org.tr adresine mail yoluyla ulaşabilirsiniz. Yüz yüze yapılacak sohbet için adres bilgisi yine mail ile sohbetten önce paylaşılacaktır.”


Etiketler: yaşam
İstihdam