17/04/2019 | Yazar: Kaos GL

Pembe Hayat LGBTT Dayanışma Derneği açılma toplantılarının sonuncusunu “çevreye açılma” olarak duyurdu. Toplantı 20 Nisan’da.

Pembe Hayat “çevreye açılma”ya çağırıyor Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

Pembe Hayat LGBTT Dayanışma Derneği açılma toplantılarının sonuncusunu “çevreye açılma” olarak duyurdu. Toplantı 20 Nisan’da.

Pembe Hayat LGBTİ+ Dayanışma Derneği düzenlediği açılma toplantılarının sonuncusunı 20 Nisan Cumartesi günü yapılacağını duyurdu. 3 ay boyunca sürecek olan açılma toplantılarının ilki “kendine açılma” temasıyla 23 Şubat’ta, ikincisi ise “aileye açılma” başlığıyla 30 Mart’ta gerçekleşmişti.

Her ay farklı bir tema ile düzenlenen toplantıları Dernek, “Açılmanın ne olduğu, zorunlu olup olmadığı, açılma sürecinin ne zamana kadar devam ettiğinin tartışıldığı toplantılar” olarak tanımlıyor. Toplantılar Pembe Hayat’ın sosyal hizmet uzmanı eşliğinde düzenlenecek ve sohbette deneyim aktarımı esas alınacak.

Bu ay düzenlenecek sohbetin konusu “çevreye açılma”. 20 Nisan Cumartesi günü saat 13:30’da düzenlenecek açılma sohbetine katılmak için sosyalhizmet@pembehayat.org adresine mail atmanız gerekiyor.

İlgili haber:

Pembe Hayat “kendine açılma”ya çağırıyor

Pembe Hayat “aileye açılma”ya çağırıyor

 


Etiketler: yaşam
Dijital