13/12/2021 | Yazar: Kaos GL

Bilkent Renkli Düşün, 17 Aralık Cuma akşamı açılma etkinliği düzenliyor: Açılma veya açılamama hikayelerinizi paylaşmak ya da farklı renkleri, hikayeleri yalnızca dinlemek isterseniz sizi de aramızda görmeyi çok isteriz!

Renkli Düşün’den açılma etkinliği Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

Bilkent Üniversitesi resmi LGBTQİA+ Öğrenci Topluluğu Renkli Düşün, açılma etkinliği düzenliyor. 17 Aralık Cuma akşamı saat 17.30’da C Blok Amfi’de yapılacak etkinlikte açılma veya açılamama hikayeleri konuşulacak.

renkli-dusun-den-acilma-etkinligi-1

Etkinliğin çağrısı şöyle:

Herkese merhaba! Bir kez daha yüz yüze gerçekleştirebildiğimiz için çok heyecanlı olduğumuz, sizin de tüm dönem beklediğiniz Coming Out Night etkinliğimize davetlisiniz. 17 Aralık Cuma akşamı saat 17.30’da, C Blok Amfi’de buluşuyoruz. Bilmeyenler için; amfi, girişinde Coffee Break ve eczane olan T binasının en üst katında bulunuyor.

Açılma veya açılamama hikayelerinizi paylaşmak ya da farklı renkleri, hikayeleri yalnızca dinlemek isterseniz sizi de aramızda görmeyi çok isteriz! Etkinlik sonrasında hep birlikte eğlenmeyi umuyoruz, o yüzden akşamınızı bize ayırın deriz. İster konuşarak, ister dinleyerek renkleri paylaşmak isteyen herkesi bekliyoruz, görüşmek üzere!

Tarih: 17.12.2021

Saat: 17.30

Yer: C-Blok Amfi


Etiketler: yaşam, eğitim
İstihdam