17/11/2022 | Yazar: Kaos GL

SPoD, İstanbul’da yaşayan lubunyaları takas pazarının ikincisine davet ediyor: “Kullanmadığımız ama iyi durumda olduğunu düşündüğümüz giysilerimizi, kitaplarımızı ve çok daha fazlasını paylaşmak için buluşuyoruz.”

SPoD’un Takas Pazarı 27 Kasım’da Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

Sosyal Politika, Cinsiyet Kimliği ve Cinsel Yönelim Çalışmaları Derneği (SPoD), 2 Ekim’de Kadıköy’de yaptığı Takas Pazarı etkinliğinin ikincisini Kurtuluş’ta düzenliyor:

“Ekonomi peşimizi bırakmazken dayanışmanın gücüyle paylaşmaya devam ediyoruz. Tekrar olsun diyenleri duyduk ve tekrar etmeye geldik. Black friday indirimlerini kovalamıyor, kapitalizm oyunlarına çomak sokarcasına Takas Pazarı 2'de buluşuyoruz.

Kullanmadığımız ama iyi durumda olduğunu düşündüğümüz giysilerimizi, kitaplarımızı, aksesuarlarımızı ve çok daha fazlasını paylaşmak için buluşuyoruz. Getireceklerini getir, ihtiyacın olanı al lubunya! Elinde bir şey yoksa da gel, belki ihtiyacın olanı bulursun!”

Derneğin “Hem gullümümüzü yapıyoruz hem de paylaşıyoruz” diyerek çağırdığı etkinlik 27 Kasım’da 16:00 – 20:00 saatlerinde gerçekleşecek. Konum bilgisi için derneğe buradan özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz. 


Etiketler: yaşam, kent hakkı, barınma
İstihdam