25/05/2023 | Yazar: Kaos GL

Pembe Hayat LGBTİ+ Dayanışma Derneği’nin düzenlediği “Trans Sohbetler” buluşması 4 Haziran Pazar günü saat 15:00’te çevrimiçi gerçekleşecek.

Trans Sohbetler 4 Haziran’da Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

Pembe Hayat LGBTİ+ Dayanışma Derneği’nin düzenlediği “Trans Sohbetler” buluşması 4 Haziran Pazar günü saat 15:00’te çevrimiçi gerçekleşecek.

Buluşmada neler konuşulacak?

Her ayın ilk pazar günü gerçekleşen ve kendini trans şemsiyesi ve cinsiyet kimliği çeşitliliği altında tanımlayan kişilere açık olacak Trans Sohbetler’in dördüncü buluşmasında; geçtiğimiz ay seçim ve politik gündemin de etkisiyle hissettiğimiz zorlayıcı duyguları ele alacağız. Ülke atmosferinde hissettiğimiz duyguların bizleri nasıl etkilediği üzerinden kendimize atfettiğimiz sorumluluklar, davranışlar ve düşüncelerimiz üzerine konuşacağız.

Trans Sohbetler; aktarılan deneyim, bilgi akışı, akran desteği ve dayanışması ile transların kendi cinsiyet kimliklerini ve cinsel yönelimlerini saklamadan güvenli bir ortamda bir arada olmalarına imkan sağlamaktadır. Oturumları, kolaylaştırıcı olarak Pembe Hayat’ın ruh sağlığı çalışanı koordine edecektir.

Kimler katılabilir?

18 yaşından büyük trans şemsiyesi ve cinsiyet kimliği çeşitliliği altında kendini tanımlayan herkes katılabilir.

Etkinliğe katılmanız için gereken bilgiler size e-posta aracılığıyla ulaştırılacak. Bu sebeple dernek e-posta adresinizin güncel ve doğru olduğundan emin olmanızı ve spam kutunuzu kontrol etmenizi öneriyor.

Nasıl katılabilirsin?

Pembe Hayat Trans Sohbetler’e katılmak için buradaki linkte yer alan formu doldurabilir, psikolojikdanisma@pembehayat.org’a e-posta gönderebilir ya da psikolojik danışma hattının açık olduğu Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri 12:00 - 18:00 saatleri arasında 0549 100 06 88 numaralı telefondan hattı arayabilirsin. Katılmak ve yer bilgisi formda belirttiğiniz e-mail adresi üzerinden seninle paylaşılacak.


Etiketler: yaşam
İstihdam