23/01/2020 | Yazar: Kaos GL

Pembe Hayat LGBTİ+ Dayanışma Derneği’nin düzenlediği 9. KuirFest Banu Alkan’ın sahne alacağı açılış partisi ile bu gece (23 Ocak) başlıyor.

Banu Alkan bu gece KuirFest açılış partisinde! Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

Pembe Hayat LGBTİ+ Dayanışma Derneği’nin bu yıl dokuzuncusunu düzenlediği KuirFest Banu Alkan’ın sahne alacağı açılış partisi ile bu gece (23 Ocak) başlıyor.

Saat 21:00’de Babylon’da kapılarını açacak olan partide Banu Alkan’ın tüm şaşaasıyla kasıp kavuracağı geceye DJ’ler Zahter, Şevval Kılıç, Özgür Kaktüs, Asîde ve Deus ex Machina ritimleriyle damga vuracakken, Dudakların Cengi de o geceye özel sahne performansıyla geceyi yükseltecek.

“KuirFest'in açılışında Banu Alkan rüzgarı esecek”

KuirFest sosyal medya hesaplarından partiyi şöyle duyurdu:

“Hazır mıyız?! Biliyoruz bir yerlerden duydunuz, ya da şimdi görüp şok oldunuz! Kainatın Afroditi KuirFest’te! 23-26 Ocak tarihleri arasında bu yıl dokuzuncusu düzenlenecek Pembe Hayat KuirFest'in açılışında Banu Alkan rüzgarı esecek!  “Beyaz Orkide” temasıyla Babylon’da düzenlenecek açılış partisinde Banu Alkan’ın öncesinde Zahter’in KuirFest’e özel hazırladığı listesiyle zılgıtlarca eğlenecek, ardından Banu Alkan ile beyaz orkideleri koklayarak yükseleceğiz!

“Sahneden geçecek Afrodit rüzgârının ardından ise İstanbul gecelerini kasıp kavuran Dudakların Cengi, bugüne özel sahnesiyle gala gecesini zirveye şanlatacak.

“Geceye DJ performansı ile Şevval Kılıç’ın tekno ritimleri eşlik edecek ve hemen sonrasında Özgür Kaktüs, Asîde ve Deus ex Machina B3B performansını yaşayacağız!

“Sürprizlerimiz bitmedi: Partiye gelenler, kırmızı halı geçidinin ardından basını selamlayarak; en şık görünüşleri ile poz veriyor olacak! Lubunyanın MET Galası’na gel ve poz ver lubunya!”

9. KuirFest’in açılış partisine bilet almak için buraya!

 


Etiketler: kültür sanat, yaşam
bülten