04/11/2019 | Yazar: Gözde Demirbilek

Aralık ayını heyecanla bekleyen The L Word hayranları, “Generation Q” serisinin yeni fragmanı yayında!

The L Word: Generation Q’dan yeni fragman Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

8 Aralık’ta yayınlanmaya başlayacak olan The L Word: Generation Q’nun SHOWTIME fragmanı, resmi YouTube kanalından yayınlandı.

the-l-word-generation-q-dan-yeni-fragman-1-1

Dizinin yeni sezonuna dahil olan eski isimler şöyle: Jennifer Beals (Bette), Katherine Moennig (Shane) ve Leisha Hailey (Alice). Arienne Mandi, Leo Sheng, Jacqueline Toboni, Rosanny Zayas, Sepideh Moafi ve Brian Michael Smith de dizinin yeni oyuncu kadrosunda.

the-l-word-generation-q-dan-yeni-fragman-1-2

Yeni fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

Beklenen Aralık'a az kaldı!

2004 – 2009 yıllarında tüm dünyayı “lezbiyen drama” ile kasıp kavuran The L Word, “Shane saçı”, “eşcinsel brownie” gibi kavramları hayatımıza katmış; Planet’in lezbiyenleri, biseksüellerini, transları ve queerleriyle “Bir dizi, çeşitliliği ne kadar ortaya koyabilir?” sorusuna kabarık bir karakter yelpazesiyle cevap vermişti. The L Word dizi ekibi oyuncuları, 2017 yazında yeniden bir araya geldiklerini duyurmuştu.

Televizyon Eleştirmenleri Birliği (Television Critics Association) basın turunda konuşan Showtime sözcüsü Gary Levine, bu Şubat ayında dizinin 2019’un sonuna kadar prömiyer yapması planlanan sekiz bölümlük yeni bir sezonla döneceğini açıklamıştı.


Etiketler: medya
bülten