05/03/2020 | Yazar: Kaos GL

SPoD, Zümrüdü Cinsellik Atölyeleri’nde bu hafta rüzgar, çok aşklılık ve çok eşlilikten yana esiyor.

Zümrüdü Cinsellik Atölyeleri’nde çok aşklılık ve çok eşlilik konuşulacak Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

Sosyal Politikalar Cinsiyet Kimliği ve Cinsel Yönelim Çalışmaları Derneği’nin (SPoD) düzenlediği Zümrüdü Cinsellik Atölyeleri, 9 Mart Pazartesi günü saat 18:30’da başlayacak olan etkinlikte Naciye ve Hatice kolaylaştırıcılığında gerçekleşecek. Bu hafta atölyelerde çok aşklılık ve çok eşlilik konuşulacak.

SPoD adres: Katip Mustafa Çelebi Mh. Sıraselviler Cd. Mercan Apt. No:34 D:5 Beyoğlu / İstanbul

Zümrüdü Cinsellik Atölyeleri nedir?

SPoD lezbiyen, biseksüel, aseksüel, heteroseksüel, trans ve cis kadınların ve artı kimliklerin katılımına açık etkinlik dizisini şöyle tanıyor:

“’Kendimi tanımak, farkında olmak, cinselliğimi, yönelimimi, bedenimi keşfetmek, var oluşumu yaşamak, dayatılan heteronormativiteyi fark etmek ve değiştirmek, başka türlü yaşamak, benden alınan gücümü geri almak istiyorum’ diyoruz ve bunu bizim gibi dert eden kadınlarla bir araya gelerek, birlikte sorgulayarak, birlikte değiştirerek, birlikte eyleyerek, birlikte eğlenerek yapmak istiyoruz.”

Nasıl katılabilirim?

Zümrüdü Cinsellik Atölyeleri’ne katılım için atolye@spod.org.tr e-posta adresine, e-posta başlığına “Zümrüt” yazarak başvurabilirsiniz. Katılım başvuru önceliğine dayalı ve çalışmalar sınırlı sayıda katılımcıya açık.


Etiketler: cinsellik
nefret