17/02/2022 | Yazar: Tanju Tariz

Karlı havalar beni gençliğimin soğuk gecelerine götürüyor. Yazın Yozgat’ın dağlarında özgürce sevişirken, kışın kömürlük ya da annemlerin evde olmadığı zamanlarda evde hızlıca yapılan seks oyunlarını hatırlatıyor.

Doğum günüm için 20 aktif aranıyor! Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

Sevgili okuyucularım,

Uzunca bir süredir yazmıyordum. Neden yazmadığımı da bilemediğim için bir bahane bulup size yazmak istemedim. Peki şimdi bir bahane buldum mu? Yok. Sadece çok uzun süredir yazmadığımı fark ederek yazmaya karar verdim. Bensiz bir kaosjel olmasın istedim.

Yıldız Tar’ın seni özledik, kimse bizi tıklamıyor demesini eş geçemeyeceğim. Ayol sizi kim tıklasın! Kaos Jel!.. Yıldız sen de orada harcanıyorsun. Kız caddeye çıksan oradan aldığın maaşı 5 günde kazanırsın, hatta kendi jel.org’unu kurarsın. Sana bu kadar güzellik yeter madi lubunya.

Malum Türkiye normalleşme sürecine girdi. Artık hepimize yeter deme noktasına gelmişti. Kaç yıldır tarikalarda arka koltuklarda yolculuk yapmaktan sıkıldım, tarikatöre “vitesi ben değiştirebilir miyim” diyememek kendi lubunya kültürümü unutma noktasına beni getirdi. Lubunyalar, pandemi bizi yıldıramaz! Üçüncü aşıları da olduysanız bu haftadan tezi yok dördüncü aşılar için tarikatörlerle köfte+süpet+koliye başlıyoruz.

Sanırım bunu yazdıktan sonra yazımın geri kalan kısmını kimse okumadan, tarikatör düğmelerine basmaya başlayacaklar. Aman kızlar ilk başta hemen yeni tarikatörlere alıkmayın eski tarikatörlerle bir alıştırma turu yapın. Sonra madilik var diye bana yazmayın. Bu arada tarika kültürü Ankara, İstanbul, İzmir, Bodrum için geçerli bir durum. Yozgat, Kırşehir’de durum ne bilmiyorum. Deneyimlerinizi bana faceden yazabilirsiniz. 

Kızlar pandeminin ne olacağı belli olmaz, o yüzden sevdiğiniz kolileri elinizde tutun. Similyalarını tutun, bırakmayın sakın. Ay ben pandemide sadece bununla koli alıktım artık sıkıldım demeyin.  

dogum-gunum-icin-20-aktif-araniyor-1

Bu arada lubunyalar ben haftaya 45 yaşına gireceğim, haftaya hedefim 20 ayrı laçoya, köfte, süpet ve koli alıkmak. 40+ Lubunya sanırım bunu destekler diye düşünüyorum. 45 yaş doğum günümü kuşaklar arası bir etkinlik olarak kutlamak istiyorum. 25-45 yaş aralığından 20 laçoya deneyimlerimi aktarmak istiyorum. Bu 20 laçodan seçeceğim 10 tanesi ile de 45 yaşımı birlikte geçireceğim. Bu laçoların karekter (but similya) ve kişilik (but beldeli) sahibi olanlara öncelik vereceğim. Doğum günü videosu olarak bana cici naşlatma videolarınızı gönderirseniz çok sevinirim. O similya naşlayacak! O cici naşlayacak!

Kaosjel kendini okuyan, takip edenleri takip ediyor mu? Örneğin benim yazılarımı kaç aktif kaç pasif okuyor? Kaç ap? Okuyor? Artık her hafta yazacağım ama benim de bir şartım var. Her hafta bir aktif de bana aktiflik hikayesini anlatsın istiyorum. Ben de ona test yapacağım, ne kadar aktif diye. Eğer Kaosjel bu şartı sağlarsa ben de her hafta yazacağım.

Bu arada Ankara’da iki haftayı aşan bir süredir kar yağıyor, her yer kar. Karlı havalar beni gençliğimin soğuk gecelerine götürüyor. Yozgat’ın dağlarında özgürce sevişirken yazın, kışın kömürlük ya da annemlerin evde olmadığı zamanlarda evde hızlıca yapılan seks oyunlarını hatırlatıyor. Bir yandan üşüyorsun bir yandan karşındakinin tenine değmek istiyorsun ve bunun gerilimini yaşıyorsun. Ancak 45 yaşına yaklaşınca soğuk havalarda mincom daralıyor, similyam içine kaçıyor, yataktan çıkmak istemiyorum. Sanırım bu yazıyı da böyle yatağımdan yazıyorum. O yüzden heyecansız oldu ise kusura bakmayın aktiflerim…  (içime Umut Güve kaçtı. Onu çok iyi anlıyorum şu anda, bu arada bu ruh halime girmemin bir nedeni de aktiflerin beyanına inanmam, gerçekten beni yataktan çıkartacak aktifleri bulamıyor olmam. Umut güve senin minconu yesinler)

Umut güve ve Defne Güzel ama buradan şunu söylemek istiyorum. Artık size kahve yapmak istemiyorum. Beni her gördüğünüzde aklınıza kahve gelmesin. Arada sırada bu havalarda kış çayları da içebiliriz. Hep ben yapmak zorunda değilim arada sırada siz de kahve yapabilirsiniz. O kadar kahve yaptım, bir kere bile bir aktif göndermediniz ya alacağım olsun. Minconuz kapansın!

Lubunyalar bu arada 17 Mayıs Derneği bir esenlik çalışması başlatmış, ben de başvuracağım annem aktivistlere destek veriyorlarmış. Ben aktif değilim ama arada sırada düzensiz buraya yazıyorum. Aktivist sayılırım sanırım. Aktif desteği veriyorlardır diye düşünüyorum.

But similya fotoğraflarınızı tanjutariz@gmail.com a bekliyorum.

dogum-gunum-icin-20-aktif-araniyor-2

Yıldız Tar, instegramda paylaştığın güzel fotoğraflardan paylaş ama Kıvanç’ın en son profilde paylaştığı sayfadaki fotoğrafı paylaş annem.

*KaosGL.org Gökkuşağı Forumu’nda yayınlanan yazı ve çizimlerden yazarları ve çizerleri sorumludur. Yazının ya da çizginin KaosGL.org’ta yayınlanmış olması köşe yazılarındaki veya çizimlerdeki görüşlerin KaosGL.org’un görüşlerini yansıttığı anlamına gelmemektedir.


Etiketler: yaşam, cinsellik
İstihdam