08/12/2009 | Yazar: Kaos GL

Bilen bilir, geylerin ikonu Hande Yener'dir.

Bilen bilir, geylerin ikonu Hande Yener'dir.

Türkiye'de gey kulüplerde bir tek Hande Yener sahneye çıkar.

En son da, Harbiye Love'de sahneye çıkarak geylerin kraliçesi olduğunu onlara göstermiş sabaha kadar çoşturmuştu. Ben de, Hande ile gey kulüplere gidip eğleniyorum. İlk durak Love sonra da, Tekyön oluyor. Ve orada geylerin Hande Yener'e olan ilgisini, hayranlığını kendi gözlerimle şahit oluyorum.

Bir keresinde Hande Yener, İstiklal Caddesi'nde nişanlısı Kadir Doğulu ile gey hakları için elinde pankart ile yürümüş ve bu konuya dikkat çekmeye çalışmıştı. Geçen hafta barıştığı Demet Akalın da kendisini bu anlamda destekleme kararı almış olacak ki, ilk kez bir gey kulüpten gelen teklifi kabul etti.

Demet Akalın, Beyoğlu Otherside'de 11 Aralık'da sahneye çıkacak. Kendisine ve dansçılarına özel kostümler hazırlatan Demet Akalın, o gecenin Moulin Rouge gecesi olmasını istemiş. Otherside sahnesi Demet için özel hazırlanıyor. Hatırlarsanız Otherside'de de striptiz yapan erkekleri size ilk ben yazmıştım. O gece Demet'in konserinden sonra yine striptiz yapılır mı bilmiyorum ama ben oranın tıklım tıklım olacağını düşünüyorum. Çünkü, Demet Akalın geyler tarafından ikon seçilen Hande Yener ile barıştı ve gönlünü aldı. Bu yüzden artık Demet Akalın'ı da destekleyeceklerdir.

Esin Övet

Etiketler: kültür sanat
Bayram