06/10/2020 | Yazar: Tanju Tariz

Geçen ay SPOD’un, Kaos Jel’in, çiçeği burnunda 17 Mayıs’ın doğum günü idi. Kaos Jel ve SPOD birbirini kutladılar, sanki her daim orjieye birlikte giriyorlarmış gibi cicilik alıkmalar…

Karantinada apabağancı olmaktan hiç utanmayın! Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

Selamlar canlarım A+lar,

Valla pandemi döneminde bana herkes bir a+ ya da sevişmez full A geliyor! Uzun süredir kendimi dinlenmeye çektim. Malum lubunyanın yaşı olmaz ama mincomum bir görmüş geçirmişliği var. Biraz dinlenmek istedim. Bir de şu kaosjel.org’u kıramadım diye yaptığım söyleşilerle biraz yüzüm eskidi diye düşündüm.

Bu arada şu lubunya belgeselini gördünüz mü bilmiyorum. Yıldız Tar ve Umut Güner’in konuştukları. Güya ben Umut Güner’mişim. Ucuz, paçoz diyeceğim ama bu ara Kırmızı Odadaki psikiyatr hanım gibi yaklaşıyorum dünyaya… Adımı kimse bilmiyor ama ben herkesi tanıyorum. Ne kadar madilik şugariyetlikleri olduklarını biliyorum.

Neyse ben Umut Güner değilim! Benim öyle bir beyanım yok. Ben olsam olsam Yıldız Dar olurum. Bu arada, eve koli getirmek yasak diye, Yıldız Dar, Umut’u ve Ebru Meral’i kandırmış, eve taligatör atmış! “Anne taligaya biniyoruz, taligatör de bize binsin” demiş! Mantıklı tabii ki! Lubunyanın aklı hep hinliğe çalışır! Cumartesi bir kolisi geldi, sürekli çaylar içilsin’e bağladığı için kızımız artık mincosunu hissetmiyor!  

Bu arada geçen ay SPOD’un, Kaos Jel’in, çiçeği burnunda 17 Mayıs’ın doğum günü idi. Kaos Jel ve SPOD birbirini kutladılar, sanki her daim orjieye birlikte giriyorlarmış gibi cicilik alıkmalar vs. Gül damlası 17 Mayıs’ı kutlamadılar. Onların kutlamasına tabi ki ihtiyacımız yok! İyi ki doğmuşuz anne kız! Onlar da iyi ki varlar! Ama siz 17 Mayıs’ı sevin!

Kız bugünün yaşlılığı da var. Malum yaşlılık çalışan bir el çi bi ti ti artı derneği 17 Mayıs kıymetini bilin anacım!

Bu yazıyı dünya yaşlılık gününde Yaşlı LGBTİ+’ları hatırlamayan kaosjel için yazıyorum! Utanırlar belki! Kız bunlar kolilerimize alıkırken utanmıyorlar! Yaşlı LGBTİ+ları unuttukları için mi utanacaklar?

Ay Kadife Hala’ya bağlamaktan korkuyorum! Abone olun kızlar Kadife Hala’ya, Esmeray’a. Ben de taligatörlere abone olacam!

Bu arada bu 17 Mayıs’ı da yanlış tanıtmak istemem başka güzel şeyler de yapacaklardır eminim!

Bundan sonra düzensiz bir şekilde böyle gündem değerlendirmeleri yapacağım. Kaos jel dergisi çok ısrar ediyor ama birikime mi yazsam karar veremiyorum… Neyse belki onlara da yazarım…

Kızlarım siz siz olun, kolilerinizle aranızı bozmayın. Karantina döneminde apabağancı olmaktan utanmayın. Alın kolileri evinize. Devir yokluk devri. Nereye kadar tel, cam vs. ten tene değmeli!

Bu arada kaosjelin bir sonraki dosya konusu "bi+" olacakmış. Takip edin yazın! Yazmazsanız sizi bi seksüelleri bi seksüellerim…

karantinada-apabaganci-olmaktan-hic-utanmayin-1

Keditör lütfen kendi fotoğrafını koyma. Sonra umut güve de kendi fotoğrafını dergiye basıyor. Onun yerine sen söyle güzel bir boydan fotonu koy! bir de bir tutam kıvanç’ı lütfen. Kolay gelsin hepinize…

*KaosGL.org Gökkuşağı Forumu’nda yayınlanan yazılardan yazarları sorumludur. Yazının KaosGL.org’ta yayınlanmış olması köşe yazılarındaki görüşlerin KaosGL.org’un görüşlerini yansıttığı anlamına gelmemektedir.


Video Haber İkon  İlgili Video:


Etiketler: yaşam, cinsellik
bülten