22/04/2020 | Yazar: Tanju Tariz

Bence her lubunya bir gazetecidir. Malum laçoya odaklanması ve sonrasında süreci adım adım örmesi ve gıybetle karışık güllüm analizleri ile.

Korona günlerinde dayanışma ve alış verişin önemi! Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

Kızlar bugün Dünya Günü’ymüş. Aslo Ap’ar bana “anne kaosjel için ne yapacağımızı bilmiyoruz sen yaz ne olur” dedi. Yıldoz bana neden yazmadı? Onu da yerli tohumla mı değiştirdiniz dedim. Sonuçta tamam kaosjel’de yazacak kadar dönem dönem düşüyor olabilirim ama benim de bir kalite standardım var. Aslo’nun vegan olduğu yönünde beyanı var, Yıldoz’un ise Hürrem olduğu yönünde. Tabii ki prensesimin mincoma benzeyen yüzüyle muhatap olmak isterim. (Yıldız Hürrem kıyafetinde bir foto çek! Ama lütfen korunmaya dikkat çek! Maskeleri tak)

Lubunyalar, laçolar, a’lar, ap’ler, sadece oral p’ler, full+ full p’ler, sevişmem direk girerim diyen aktifler, laçonyalar, A ağırlık ap’ler, laçolar: Bugün Dünya Günü! Artık sirkaftan söyleşilerle ispat ettiğim üzere araştırmacı bir gazeteciyim. Ayrıca bence her lubunya bir gazetecidir. Malum laçoya odaklanması ve sonrasında süreci adım adım örmesi ve gıybetle karışık güllüm analizleri ile.

Yerli tohum kullanın diyorlar. Valla bu konuda biraz tereddütlüyüm. Cicilikten bahsediyorlarsa eğer ben evrensel düşünüyorum. Yok bakliyat, sebze ve meyveden bahsediyorlarsa tabii ki yerli tohum. Ben cicilik kolilerini aşağıdaki gibi kategorize ediyorum:

Sadece oral p’ler: Bunları seviyorum! P olmalarına son bir adım kalmış olanları koli sırasında biraz tehlikeli olabilirler.  Ancak kendi varlıkları itibariyle başka bir koli mümkün diye düşündüren insanlar!

Full+ full p’ler: Bunu anlamıyorum full p’den ne farkı var, kaosjel’in LGBTİ+ sıkça sorulan sorular kitapçığına baktım yazmıyordu orada bir şey. Bilen biri bana açıklasın lütfen.

Sevişmem direk girerim aktifler: Kırk yılda bir lazım olur kendileri, sevişmek ameleliktir duygusunun bütün vücudumuzu sardığı zamanlarda belki bir ihtimal diye telefon rehberinden silmemek lazım kendilerini

Laçonyalar: Ay bunlar sürpriz yumurta gibi pek hoşlanmıyorum bunlardan a’san a ol, p’sen p ol, ap isen ap ol. Ha bunlar gizli ap’ler işte. Her an p olabilirler, korkuyorum o yüzden. Böyle bir koliyle buluşmuştum eniştenizden önce, seviştik koliye hazırlanıyoruz hangimiz aktif olacak demez mi? “Hadsiz tabiiki sen” dedim, laçonya beni bir güzel koliledi sonra da beni engelledi!

A ağırlıklı ap’ler: a ağırlıklı ap’lerden şunu anlıyorum: Kolisine şöyle sesleniyor, “yatakta muameleni sevmezsem hemen mincomu dönerim! Aktif olmak zorunda kalırsın ona göre yapabildiğinin en iyisini yap”. Ya ya tatlım doğan görünümlü serçem. Zorda kalınca seni tercih ediyorum. Bi uza demek istiyorum ama tabii ki koli esnasında böyle demiyorum. Koli sonrasında lafonteni düzeltiyorum!

Laçolar: El üstünde tutmamız gereken LGBTİ+ toplumun en kıymetli zümresi. L harfi benim için hem lezbiyenleri, hem lubunyaları ama en çok da laçoları temsil ediyor! Onların içselleştirilmiş homofobilerine, transfobilerine, bi+ fobilerine kolilerinin şugariyeti ve similyallarının karakteri oranında taviz verebiliyorum.

Dayanışma demişken, kızlar mahalle örgütlenmesi oluşturun. Örneğin mahallenin en şugar manavının iletişim bilgilerini birbirinizle paylaşın. En azından göz banyosu yapmış olursunuz. Bu arada Ebru Meral yazdı, Yıldoz Tar her gün 2 kilo portakal, 2 kilo muz, 2 kilo patlıcanı ayrı ayrı sipariş ediyormuş. Yıldoz Tarım, yerli tohum yetiştirmeyeceksin sanırım. Ev kiranı öde önce. 3 senedir Ankara’da yaşıyorum yalanları ile kira ödemiyorsun bana. İstanbul’da bir evin var. Sen sebze meyveyi bu kadar çok tüketmezsin. Endişe ediyorum ruh halinden. Ve kullandığın sebze ve meyveler geri dönüşümlü değiller. Lütfen onları at. Tüketme!

Yıldoz Buğday Derneği çok güzel bir bülten yayınlamış onun linkini buraya koy annem, güllüm de bir yere kadar: https://www.facebook.com/bugdaydernegi

Gene bir haber yapmanın mutlu huzur ile güne devam edeceğim! Yıldız Tar bana sormuş! Bu yazdığın yazı haber ise eğer 4N 1K nerede diye! Aşkım ben Bir KA’yım! 4N olmasa da olur!

Nudelerinizi bekliyorum! Yaladım!

*KaosGL.org Gökkuşağı Forumu’nda yayınlanan yazılardan yazarları sorumludur. Yazının KaosGL.org’ta yayınlanmış olması köşe yazılarındaki görüşlerin KaosGL.org’un görüşlerini yansıttığı anlamına gelmemektedir.


Etiketler: yaşam, cinsellik
İstihdam