17/03/2020 | Yazar: Tanju Tariz

Biliyorsunuz sizi çok seviyorum ama hepinizden güzelim ve pasifim!

Korona günlerinde koli Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

Merhabalar canlarım,

Malum korona günlerinin koli günlerine evrilmesini hepimiz heyecanla bekliyoruz. Ancak bu süreçte ben hükümet yetkililerini değil el çi bi ti ti derneklerini eleştiriyorum. Neden önceden bizi uyarmadınız? Hâlk (şapkalı a lütfen) gıda istiflerken biz de en azından bir iki tane apabağancı kolimizi eve atardık. Sokağa çıkma yasakları geldiğinde bacı koli yapmak yerine kolilerimizi paylaşırdık. Ama nerde bizim el çi bi ti ti derneklerinde o akıl. Başka şeylerle uğraşsınlar. Aslında SPOD’un danışma hattı varmış. Hukuki destek de veriyorlarmış. Bu konuda nasıl bir hukuk gerekiyor sorusuna yanıt bulmak için arayacağım. Umarım yakışıklıdır hukuki destekleri ve but yararlanırım.

Neyse canlarım herkes okurlarına bir şeyler tavsiye ediyor. Ben de tavsiye etmek istiyorum. Öncelikli olarak kıtlık görmüş, kürdan similyalarla bir hafta geçirmek zorunda kalmış bir bacınızım. Pek tabii ki bu krizin orası sonuçlarından endişe ediyorum. Ya but similyalı laçolara bir şey olursa? Ya laçolar diginleşirse? Ya herkes koronadan pasif olursa?

korona-gunlerinde-koli-1

Kızlar öncelikli olarak eve koli atmak için geç kaldık. Ama seks sadece bir fidanın güller açan iki dalı ya da yedi veren gülleri değildir. Yedi veren demişken orjiden uzak durmak lazım. Şimdi yazıya alık alık baktığınızı görüyorum. Evet üçlü orji sarılmaz ama üçlü de yapmamak lazım.

Yıldız Dar’ın bedeni kadar aklı da çeviktir. Ben lubunyanın çevik olanını, her similyaya but muamelesi çekenini severim. Kız naptı, kötü gün dostu yaptı kendine, Cabbar’ını aldı. Çocuğun biraz havası vardı. Onu da indirdi. Ağzı var dili yok! Ama işte bak bugünlerde iş görecek. Zamanında demiştim bu Cabbar’ın titreşimlisi yetmez elektriklisini alalım diye ama dinlememişti. Yok termik santrale karşı imiş de, güneş enerjili olursa olurmuş. Ay ne halin varsa gör demiştim. Bak kızın şimdi mincosu similya görecek. Siz de öyle alık alık bakacaksınız.

korona-gunlerinde-koli-2

Yıldız ve Cabbar

Tabiki size tavsiyeler vermeye devam edeceğim canlarım, alık lubunyalarım. Öncelikle seks sadece yan yanayken yapılmaz. Malum çoğunuzun telefonu sizden akıllı. O yüzden o telefonlara akıllı telefon deniliyor. Pek ala camlar şenlenir. Evde boş boş oturmaktan iyidir. Yok anne ben cam’da güzel çıkmıyorum dersen eğer sen de haklısın. İnsan kendisini bilmeli. Sen de telde seks yaparsın alık lubunyam!

Yok bütün bunlardan bezdiyseniz size tavsiyem, Kıvanç’lı dizileri yeniden izleyin. Ama şimdilerde ben Mucize Doktor dizisini de izliyorum. Hazal’ın Beliz rolünü bana teklif ettiler ama kabul etmedim. Daha önce de Fazilet Hanım’ın Kızları dizisinde bana Yasemin Hazal’a da Fazilet hanım rolünü teklif etmişlerdi. Hazal “abla ne olur, baş rol oynamadan anne rolü oynamak istemiyorum” diye yalvardı da diziden ayrıldım. Abla sensin, demeyi unutmuştum buradan söyleyeyim sırası gelmişken!

Neyse benden bu kadar…

Biliyorsunuz sizi çok seviyorum ama hepinizden güzelim ve pasifim!

*KaosGL.org Gökkuşağı Forumu’nda yayınlanan yazılardan yazarları sorumludur. Yazının KaosGL.org’ta yayınlanmış olması köşe yazılarındaki görüşlerin KaosGL.org’un görüşlerini yansıttığı anlamına gelmemektedir.


Etiketler: yaşam, cinsellik
İstihdam