19/03/2020 | Yazar: Tanju Tariz

Kızlarım evden dışarı çıkmayın. Telde seksi ihmal etmeyin. Ama kolilerinize de minconuzun tadını unutturmayın. Foto gönderin, ses kaydı gönderin.

Korona günlerinde izlememeniz gereken 3 şey! Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

Kızlarım, oğullarım, kızımsılarım, oğulumsularım, arada derede kalanlarım (bon-binary diyormuş ecnebiler) ve en önemlisi pasif yavrularım;

Leventella kızım “anne ev yapımı oyuncak atölyesi yapar mısın” diye mail atmış. Alık kızım, alıkan kızım, doğan görünümlü minik serçem! Korona günlerinde mi aklına geldi oyuncak? Bir de oyuncak demez mi ayol? Anne dildo istiyorum desene. Ayrıca kaç yıldır önden, arkadan, geriden çalışırsın halen eve kötü gün için bir dildo seti koymadın mı? Seni halk eğitim kursuna göndereyim dediğimde gitseydin, buzdolabı süsü tadında dildolar yapıyor olurdun. Ama yok hep itiraz edeceksin, sonra da anne anne diyeceksin. Neyse etrafta manav vardır canım… Koronadan korunmak için mor ve turuncu sebzelerle takılın, ay pardon tüketin diyorlar. Artık onları kullanırsın. Veganlar böyle yapıyor. Bursa’dan Merve Kızımsu öyle dedi. Bir de kendine kızımsu demez mi? Kürdan orda mincoma fırça at diyeceğim demiyorum. Çünkü ben kaliteliyim. Ayrıca hepinizden güzelim.

Neyse herkes bir listeler yapıyor. Ben de biraz dizi izleyeyim dedim. Ay Netflix’teki Toy Boy ne öyle? Sanki Zeki Demirkubuz pembe seri çekmiş. Kim kimi öldürmüş hiç merak etmiyorum. Sadece biraz toy boy göreyim dedim ama toy boyların hepsinin mincosundaki maydanozlar ağarmış toy boylukları kalmamış. Sakın izlemeyin. İkinci hüsran da Muhafız! Kartal Tibet’in Bizans kalesini işgal ettiği dönemlerdeki kötü sahnelerden neredeyse Çukur’a bağlamışlar… Hakan Muhafız’ı çıplak göreceğiz iki sahne diye bir sezon dizi izledik. Neden izledik çünkü (Yıldız sende vardır bu sahnenin dakikası yaz) 1. sezonda conconlarını şanlandırdı Hakan Muhafız. O yüzden 3 sezondur izliyoruz. Concon da hoy! Similya da hoy! Annem Korona günlerinde izlememeniz gereken 3 şey: Ahmet Hakan, Hakan Muhafız ve Toy Boy!

korona-gunlerinde-izlememeniz-gereken-3-sey-1

Neyse tabii ki hayatta her şey kötü gitmiyor. Bazen Kuzmanlaşıyor hayat. Elite dizisini mutlaka izleyin. 3. sezonu da güzel, Kuzman da güzel. Ayrıca lezbiyen dizisi Grace and Frankie’yi de izleyin. Aslında gey dizisiymiş filan diyorlar ama kür. Muhakkak izleyin Grace ve Frankie’nin aşkını. Özellikle lubunyanın yaşı olduğuna inanan alıklar izlesin. Lubunya 40+’ya sesleniyorum: Her yaşın ayrı bir güzelliği, alıklığı var! Neden alıklığına sahip çıkmıyorsunuz? Bir daha sizden bahsetmeyeceğim.

korona-gunlerinde-izlememeniz-gereken-3-sey-2

Bu arada Kuirfest de festivali yeniden korona diye başlatacaklarmış. Ona mutlu oldum. 3 film tadında izleriz diye umut ediyorum. Evde kolilerimiz olmadığı için köfte alıkamayacağız, fırça attıramayacağız ama en azından lubunya sinemasına ilk kez gitmiş alık gây gibi oturup tek başımıza izleyeceğiz! (gey demiyorum gay olsun şapkası da olsun, malum lezbiyenler lezbiyenin yanına * koyuyorsa ben de geyleri a ile yazıp şapka koyabilirim, bu konuda ayrıca yazacağım bir digin lezbiyenin bana yazmasını bekliyorum. Canım iadeli tahahütlü gönder mektubunu kabul etmeyeceğim, postada kaybolmasın sana geri dönsün)

Lubunyalar Ankara’ya kar yağıyor. Ayol okullar zaten tatil neden yağıyorsun kar? Şuursuz musun?

Ebru Meral İzmir’e gitmiş gelmiş. İzmir’de korona salgınından önce Ebru Meral salgını olmuş. 19 gün kalmış, 24,75 koli kesmiş… Anlamadım o 0,75 nasıl oluyor. Kendisi anlatır size.

Kızlarım evden dışarı çıkmayın. Telde seksi ihmal etmeyin. Ama kolilerinize de minconuzun tadını unutturmayın. Foto gönderin, ses kaydı gönderin. Bugünler de geçecek, yeniden koliler kesilecek, süpetler alıkılacak!

Biliyorsunuz, gencim, güzelim, pasifim!

korona-gunlerinde-izlememeniz-gereken-3-sey-3

Yıldız Kuzman’ın fotoğraflarını kullan. Şu Toy Boy’dan kızlara moral olsun diye bahsettim… Cıbıldak fotoğraflarını kullan… Hakan Muhafız’ı da biliyorsun. Elini korkak alıştırma bi tane de kıvanç koy.

Bu arada 16 tane okurum mail atmış Yıldız Dar söyledi, neden Kaos Jel* dergisine yazmıyormuşum. Dönüp eski yazımı da okumak istemiyorlarmış çünkü Umut Güve’nin resmi varmış. Çok sinirlendim! Sevgili okurlarım bir pire için yorgan yakılmaz. Ve pire bile değil. Epi topu bir güve! Evet ben de bu yüzden yazmıyordum. Ama bu sayıda yazacağım.

Umut Güve sen şu gencim, güzelim, pasifim kısmını sakın aynaya bakarak söyleme.

Aşk olsun kızımsı pasifim! Mektubun geldi. Çok mutlu oldum. Hem pasif olacaksın hem kızımsı ve şimdiye kadar hiç Tanju Tariz okumamış olamazsın. Sana yazılı yapacağım. Bütün yazılarımı oku. Yazımı beğenmene sevindim. Aktifler kolilesin seni.

Aktif demişken; aktifler kendinize iyi bakın, bize lazımsınız, yaladım!

*KaosGL.org Gökkuşağı Forumu’nda yayınlanan yazılardan yazarları sorumludur. Yazının KaosGL.org’ta yayınlanmış olması köşe yazılarındaki görüşlerin KaosGL.org’un görüşlerini yansıttığı anlamına gelmemektedir.


Etiketler: yaşam, cinsellik
İstihdam