23/12/2021 | Yazar: Tanju Tariz

Lubunyalık eğreti gelinliktir biraz da. Adamlara kolilemeyi öğretiriz, adamlar hayata atılırlar, lubunyalarla deneyimlerinden öğrendikleri ile övünürler ama lubunyaları unuturlar. Sonra da lubunyaların ahı tutar.

Lubunyalık eğreti gelinliktir biraz da… Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

Sevgili Okuyucularım,

Özellikle aktif okuyucularım ve NB olan ama aktif olan okuyucularım size seslenmek istiyorum.

Biliyorsunuz uzun bir süredir bu ucuz ve basit KaosGL.org’a yazılar yazıyorum. Bazen yazmıyorum. Dönüp eski yazılarımı okumanız, içinizde but bir similya gibi hissetmenizi istiyorum ya da arzular şelale modunuzu düşürmek istemiyorum. Aktif okuyucularımın benim yazılarımı okurken sürekli kendilerine köfte yaptıklarına ve cici alıktırdıklarına ilişkin mesajlar alıyorum. Nereden mi alıyorum. Hissediyorum canım. Köfte alıkmayın, cici alıktırmayın, beni çağırın. Kaosjel’e yazı yazıyor olsam bile bırakır gelirim.

lubunyalik-egreti-gelinliktir-biraz-da-1

Bu arada okuyucularım Yıldız Tar, facebookumu ve gmailimi ele geçirmişti. Bu hafta geri aldım. Artık kendi bilgisayarım var. O yüzden rahatlıkla bana similya fotoğraflarınızı gönderebilirsiniz.

Bilmiyorum belki de bu yazı senenin son yazısı olacak o yüzden 2021’i değerlendirmek istedim, 2021 nasıl geçti diye… “21” kısmına biraz yükselmiştim. Butlar butu sayılmasa da but bir yıla giriyoruz diye. Ama hoy annem. Her konuda beyan esas almamak lazımmış. 2021’in 21 beyanı kür çıktı. Aslında tam da kür değil. Naşlamayan bir 21’lik similya gibi geçti benim için 2021.

Bu arada pandemi nedeniyle malum 2 yıldır hepimiz evlere kapandık. Eve koli almaktan barda, cafede nasıl laçoya alıkınır unuttuk. Ben de kızlarımı alıp Ankara’da Savoy’a gittim. Ebru Meral Esin (hepsi bir kız) bir baktım gecenin sonunda kemerle laçoya mincosunu dövdürüyor. Neyseki Yıldız Tar kalitesinden ödün vermeden, çalan müzikten bağımsız aynı çiftetelli hareketleri ile Madonna’dan Dikmenli Yasemin’e gece boyu oynadı. Saygı duydum kıza. Bu da bir tarz. Anladığım lubunyalar olarak bir ayarımız bozulmuş. Flört etmeyi unutmuşuz. Yeniden sokağa, cafeye barlara gidilsin, kim aktif kim pasif belli olsun.

lubunyalik-egreti-gelinliktir-biraz-da-2

Bu arada umut Güve ile birlikte kent hakları üzerine bir çalışmaya başladık. Amsterdam’ın gey şehri olduğu şu parkı önleyici but similyaya benzeyen aletlerin eğik olması ile sembolize edilir. Umut Güve’cim de Ankara’nın lubun bir kente dönüştürmek için sanırım şehrin farklı noktalarında mincosuyla bu direkleri eğip büküyor. Mincona sağlık ablam! Lubunya her yerde lubunyadır. Ama o demir parçalarını eğip büken bir minço similyalara neler yapar diye korkmuyor değilim. Aman laçolar dikkat edin.

Bu arada yazın Laçonya çekiç ile birkaç gün zaman geçirebildik. Biliyorsunuz ne kadar seks pozitif olsa da kadersiz gülüm bir but similya göremedi uzunca süredir. Hatta o kadar uzun süre olmuş ki mincosu daralmış, ameliyatla genişletmişler.

Sex pozitif demişken geçen gün bir mektup aldım Parıltı kızımdan. “Anne erkekler ne seviyor? Ağırdan mı alacaksın, hızlı mı davranacaksın, ne yapacaksın anlamadım” demiş. Kızım erkekler ne sevdiğini anlamadıkları için zaten olanlar oluyor. Doğal olarak biz de anlamıyoruz. Ancak sen onları bir similyadan ibaret gör. Bir similya ne işe yararsa onlar da o işe yarar. Sen sex pozitifliğinden vazgeçme. Similyaları içine kaçıyorsa kaçsın! Ama but similyası olanları bana yönlendir, ben onlara özel ders vereceğim. Lubunyalık eğreti gelinliktir biraz da. Adamlara kolilemeyi öğretiriz, adamlar hayata atılırlar, lubunyalarla deneyimlerinden öğrendikleri ile övünürler ama lubunyaları unuturlar. Sonra da lubunyaların ahı tutar.


Bu arada partner uygulamalarında yeni bir lubunya atağı başlamış, “harf takıntım yok” diyorlarmış, aşkım harf takıntın yok da cm takıntını ne yapcaz? Dünün pasifleri bugünün harf takıntım yoku olmuş. Ayol benim için lubunyalar ya aktiftir ya pasiftir. Aktifin lubunyası da olmaz. Laço olur. Neyse sevgili laçolarım size bu yüzden yazıyordum, bu lubunyalar harf takıntım yok diye diye sizi kandırmasınlar, sonra orada burada laço koliledim diye hava atarlar. Siz bırakın onları bana gelin annem.

Yılbaşı hediyelerinizi but similya fotoğraflarınızı tanjutariz@gmail.com a bekliyorum.

2022’de hedefim biraz Birikim, biraz bianet, biraz da insanhaklariokulu.blog’da sizlerle buluşmak, laçolarla ekleşmek olacak. Nereye kadar kaosjel diyorum…

*KaosGL.org Gökkuşağı Forumu’nda yayınlanan yazı ve çizimlerden yazarları ve çizerleri sorumludur. Yazının ya da çizginin KaosGL.org’ta yayınlanmış olması köşe yazılarındaki veya çizimlerdeki görüşlerin KaosGL.org’un görüşlerini yansıttığı anlamına gelmemektedir.


Etiketler: yaşam, cinsellik
İstihdam