08/10/2021 | Yazar: Tanju Tariz

Bu sıra kendimi kötü hissediyorum. O yüzden lütfen laçolar, hetero, biseksüel, aktif beyanı olanlar nudelerinizi gönderin bana. Enişteler siz de gönderin. Aramızda sır kalacak.

ODTÜ davası süpet gücüyle bitti Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

Kaosjel okuyucu anketi yaptı. Sonuçları neden yayınlamadı? Neden korkuyorlar? Benden, senden, bizden. Evet sevgili jel okuyucularım, anketin sonuçlarına göre en sevilen, en çok okunan yazarı ben çıkmışım. Ve kaosjel veri gazeteciliği bu bilgileri bizden saklıyor. Neyse ki hacker kocalarım çalıştı buldu. Ayol sizin adınızı sırf ben yazdığım için duyanlar var. Neyse madiliğimi tek bu konuda yapmayacağım jelimsilere.

Sonra köşe yazarları, çizerleri, (Sanırım bunlar fırça’da ustalar. Eskiden onları ayrıca adlandırmazdık. Fırlaçalama sadece bir eylemdi. Sanırım nb.’den sonra çizerler de + kimliğinin içine girdiler. Bu çizerler aynı zamanda kür koliciler sanırım. Yıllardır Aslı alpar beni çizecek sonra da semih özbıyık beni çizecekti. Kür çizerler, minçomun çizerleri demiyorum. Bin tane mincom olsa bir tanesini bunlara çizdirmem, fırçalatmam.) (keditör parentez içi biraz uzun oldu idare edeceksin artık. ayşe düzkan nasıl hep kürdan harfler kullanıyorsa bu da benim tarzım olsun.) muhabirleri ile değerlendirme toplantısı yapmışlar. Tabii ki beni davet etmediler. Neden davet etsinler ki? Aslında benimle Kütküt’le yaptıkları gibi medya okulları yapmaları lazımdı “okuyucunun sevgisi nasıl kazanılır?” diye. Ama onlar Kütküt’le yapmayı tercih ettiler. Kütküt de küt küt olsa…

Ben de değerlendirmelerimi buradan yazmak istiyorum. Kaosjel iyi ki varsın. Sen olmasan Yıldız Tar’ak’ı evde nasıl tutacağız. Bu arada vasiyetimi açıklıyorum: Bana bir şey olursa Yıldız’ımın vasiliğini Marsel’e veriyorum. Sanırım o da Marshall boyalarının uzaktan akrabası.

Madi kolilerimi bile hak etmiyorsunuz ama ben gene de yazmaya çizmeye devam edeceğim. Çünkü okuyucularımı seviyorum. Siz olmasanız belki birikim’e yazardım ama onlar da tasarım ve site renkliliği konusunda sizden beterler.

odtu-davasi-supet-gucuyle-bitti-1

Bugün ODTÜ davası vardı. Güne umarım son duruşma olur, çocuklar beraat eder diye başladım. Çocuk dediğime bakmayın Özgür de Melike de naftalaştı iyice. (keditör buraya Af Örgütünün bunları balomoz çizdiği çok güzel görseller vardı onları koy lütfen) Nitekim beraat ettiler. Çünkü ben bir anne olarak görevimi yerine getirdim, katiplerin hepsine süpetimi alıktım.

Ay bu dava bitsin artık! Malum Ankara yasakları da bitti. Bugün duruşmaya gittiğimde Özgür adliyenin önünde simit satıyor sandım. Simitçi pişar alıkmaya gitmiş, Özgür’ün yüzü tanıdık geldiği için ona bırakmış. Özgür nasıl mutsuz, nasıl mutsuz… Dedim tabii ki emekçilerle dayanışacaksın. Yok Tanju anne ondan değil, ben de gitseydim golden shower yapardık dedi. Ayol dedim yemediğin bir simitçi kalmıştı. Umarım savcıya da alıkmazsın.

Aklıma gelmişken bir diğer konu da Kırmızı Şemsiye lubunyalara destek paketi yapmış. Kaosjelde yayınlamış ama bana kırmızı şemsiyeden bir koli gelmedi. Şimdilik susuyorum. Madi kolilerimi bekletiyorum.

odtu-davasi-supet-gucuyle-bitti-2

Bu sıra kendimi kötü hissediyorum. O yüzden lütfen laçolar, hetero, biseksüel, aktif beyanı olanlar nudelerinizi gönderin bana. Enişteler siz de gönderin. Aramızda sır kalacak. Bu yazıda adı geçen kimse göndermesin lütfen… Editör yıldız şu integramda paylaştığın azdıran fotolardan koy. Bir de benim instegram, facebook ve mail adresimi ekle.

*KaosGL.org Gökkuşağı Forumu’nda yayınlanan yazı ve çizimlerden yazarları ve çizerleri sorumludur. Yazının ya da çizginin KaosGL.org’ta yayınlanmış olması köşe yazılarındaki veya çizimlerdeki görüşlerin KaosGL.org’un görüşlerini yansıttığı anlamına gelmemektedir.


Etiketler: yaşam, cinsellik
İstihdam