18/12/2022 | Yazar: Tanju Tariz

“Abla ben full+full aktifim diye gelip pasif çıkan laçovarimsilerden bıktım valla. Hayır yani madem pasif olmak için çıkmışsın yola, söyle ki ona göre hazırlık yapılsın, lavaj için harcanan su yüzünden çevre kirliliği ve boşa giden enerji tüketimi yaşanmasın.”

Önemli bir tartışma konusu: Full A’dan P olur mu? Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

Sevgili Okurlarım,

Bir süredir mail kutuma bakmıyorum. Çünkü sürekli kürdan, elvan, but, butlar butu similya fotoğrafları ile bana işkence yapıyorsunuz! Faceme giremiyorum. Facetime tekliflerinden sıkıldım! Ben “can cana, cam cama değil”, “can cana, yan yana” ekolünden gelen bir kızım! Lütfen fotoğraflarınızı gönderin ama çok yoğun olduğumun farkına varın! kaojel yazılarımı yayınlamıyor! bunun için de tepki gösterin! Örneğin en son yazım kasımda yayınlamış. Bende epeydir yazmıyorum ama sonuçta bu beni ilgilendirir! Ben yazsam da yazmasam da kaosjel’in yayınlaması gerekmez mi? Bu önemli soruya vereceğiniz yanıtları merak ediyorum!

Yozgat’tan okurum, tanjutarizfan.66@gmail.com mektubunu yorumsuz yayınlıyorum. Yorumlarınızı instada kaosjel’in sayfasına yapın kızlar! Hareketlensin ortalık biraz! Ben bir sonraki yazımda cevap verecem! Okurlardan gelen tepkiler, süpetler ve koliler sonrasında…

“Abla,

"Nasıl Zoraki Aktif Oldum" isimli yazını okur okumaz koştum dedim, bi geçmiş olsun dileyim. Dileyim ki bir daha bu topraklarda bu tarz baskı ve bastırılmalar yaşanmasın, hepsi geçsin gitsin. Bastırılacak tek şey süpet alıkırken elin bastırdığı kafam olsun, ki nefret ederim bunu yapan çükü düşeciselerden. (İnanmazsın ama evet, hâlâ öğürme refleksim var.) Ama olsun LGBTİ+-'ler için bir şeyler yapmak, elimi köfteden çekip taşın koymak benim de minçomun borcu sonuçta. Dayadığımız yerler değişse de dayanışmanın kendine has bi tadı var. Orci sevmeyen ben bile bunu diyebiliyorsam diğerlerinin hâlini senin görmüş geçirmişliğine bırakıyorum.

Abla, hazır senin yazınla da denk gelmişken son zamanlarda canımı sıkan bir konuya parmak basmak, basmakla da kalmayıp biraz renk katmak için iki git gel yapmak istiyorum. (Yoksa başıma bu yüzden mi bunlar geliyor?) Abla ben full+full aktifim diye gelip pasif çıkan laçovarimsilerden bıktım valla. Hayır yani madem pasif olmak için çıkmışsın yola, söyle ki ona göre hazırlık yapılsın, lavaj için harcanan su yüzünden çevre kirliliği ve boşa giden enerji tüketimi yaşanmasın. (Çevre konusunda hassasım) Ki ben okul tercihlerini senden farklı olarak "baron laço seven p", "manti laço seven p", "nafta laço seven p" ve "a-p" olarak yapmış, neticesinde de 4. ve son tercihine yerleşmiş bir lubunyayım. Kaldırdığım yerlerin değişkenlik göstermesi, similyamla minçomun halay çekerek yer değiştirmesi benim için sorun değil. Senden ricam bu konuyu etraflıca ele alıp (tek eline aldığın şeyin bu olmamasını dileyerek!) hadsizlere had bildirmeni, bunu dillendirme (bu da ne güzel bi kelime, ne şugar bi eylemdir) noktasında LGBTİ+-'lerin sesi olmanı istiyorum. "Öpüyüm teyzecim yumuşak yumuşak" diyen Bizimkiler dizisindeki Halis duyarlılığıyla minçondan, aman boynundan öperim.

Sevgilerimle.”

Bana ulaşmak için, tanjutariz@gmail.com adresine yazabilir ya da facemden bana ulaşabilirsin. https://www.facebook.com/profile.php?id=100012998820665 

Kırmızı noktalı face time yapabiliriz ama 00:00’dan önce olmaz. instadan ekleyebilirsin ama lütfen özel foto isteme ama sen gönder! https://www.instagram.com/tanju.tariz/

*KaosGL.org Gökkuşağı Forumu’nda yayınlanan yazılardan yazarları sorumludur. Yazının KaosGL.org’ta yayınlanmış olması köşe yazılarındaki görüşlerin KaosGL.org’un görüşlerini yansıttığı anlamına gelmemektedir.


Etiketler: yaşam, cinsellik
nefret