29/04/2022 | Yazar: Tanju Tariz

Tanju Tariz, okur mektuplarını yanıtlıyor: Herkes pasif olma derdinde, birkaç kişi elini taşın altına soksa aktif olsa ap’ler de rahat edecek.

Zoraki aktiflik insanlık suçudur! Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

Sevgili okurlar

Aktif misin pasif misin sorusunu eskiden kaosjelde sormak ayıp idi. Hepimiz hem aktif hem pasif olmak zorunda idik. Ben valla mincomla hem aktif hem pasif olacağım diye neler çektim neler… Neyse ki o kara günler geride kaldı. Zoraki aktiflik insanlık suçudur. Aktiflik ameleliktir biraz da. Ona girmeyeceğim. Şimdi amele birliği itiraz eder. Biz aktif değiliz der. Sonra uğraş dur.

17 Mayıs güçlenme programı kapsamında avukatlar, sosyal hizmet uzmanları, psikologlar bazı sorulara yanıt verememişler. Aşkım seksi sorularınızı seksi iseniz bana sorun, seksi olmayan sorularınız için 17 Mayıs ya da diğer LGBTİ+ derneklerinin destek hizmetlerine başvurun kızlar. Laçolar siz her koşulda bize başvurun.

zoraki-aktiflik-insanlik-sucudur-1

Harfleretakmıyorum_28: Tanju anne hornette bana aktif misin pasif misin diye soruyorlar. Ben geyim, hem aktifim hem pasifim. Bunu yazmak sorunda mıyım ya da kendimi bu iki kelimeyle sınırlamak zorunda mıyım? Harflere takmıyorum ben?

Kız aktif misin pasif misin nesin ilk önce ona karar verip sonra hornete girseydin dermişim. Tabiki demiyorum. Balım, ap’ler vardır ve gey mücadelesinin en önemli kazanımlarından biridir. Aşkım, boş ver, hep aktif kıtlığından kaynaklanıyor bunlar. Herkes pasif olma derdinde, birkaç kişi elini taşın altına soksa aktif olsa ap’ler de rahat edecek. Aşkım sen aslında en çok tercih edilen olmalısın. Kendini sev! Ezdirme kendini pasiflere!

zoraki-aktiflik-insanlik-sucudur-2

Gururherşeydenönemlidir_AP38: Hornete tekrardan erişince ilk işim hemen bir hesap açmak oldu. 6 ay kadar hornetten uzak olunca kafam karışmadı değil. Herkeste bir hijyen- temizlik takıntısı gelişmiş. Ne oldu? Lubunyaların idolü Ajda Pekkan, Hande Yener, Edis’in mincosu ve Gülşen’den sonra Masumlar Apartmanından Safiye mi oldu, ne oldu dedim. Anne ben temiz değil miyim? Hem temiz hem hijyen nasıl olunur? Çamaşır suyu ile mi lavaş alıkmam lazım? Ne yapmam lazım annem?

Sevgili Gurur Herşeyden önemlidir_AP38, hornete erişim hakkı diye bir hak tanınmalı ve hornete yeni giren ya da senin gibi “arkadaşa bakacağım” tadında girip çıkan lubunyalar için kurs verilmelidir. Temizlik göreceli bir kavramdır. Herkes kendine temizdir! Evet temizim de geç, hijyen olmadan da yaşayamam de! Bak gör değişimi.

zoraki-aktiflik-insanlik-sucudur-3

32_p_yervar_sevişmekşart: Anne özel ders almak istiyorum “sekste neler seversin?” bu soruda sözlüde hoca anlatmadığı yerden soruyormuş gibi hissediyorum. Ayol lubunya lubunya ile seksin sınırlarını ne kadar zorlayabilir? Tamam fuco amca vücudun her yerinden boşalabilir haz alabilir demiş ama sanırım o kür kolicisi imiş. Valla benim yerler belli. Süpet, koli, 69, Yıldız tar pozisyonu, ayakta seks, yatakta ses, banyoda seks.. başka bildiğim yok? Sence bu soruya nasıl cevap vermeliyim. Neden açık uçlu bu soru? Çoktan seçmeli sorsalar olmuyor mu? (ben Umut Güve değilim)

Anlıyorum seni bende bu soruyla karşılaştığımda her seferinde şok olurdum. Neyse artık şok olmuyorum. Sanki ap bir ilişkiniz varmış gibi “önce sen” diye sor. Ve onun verdiği her yanıta (o kadar da yaratıcı yanıtlar gelmeyeceğini düşünüyorum) ben de ben de de.. Sonra da bak ne güzel anlaşıyoruz de.

zoraki-aktiflik-insanlik-sucudur-4

Keditör Yunus Emre, sosyal medyada bana karşı markalı, kaliteli davran! Yoksa seni rezil ederim. Burası Angara! Unutma bunu… Umut Güve’cim o hediye çekini kabul ediyorum ama o kadar düşük tutarlı bir çek için sana cicilik yapamam, sugarlık yapamam. Biraz daha belki verirsen biraz sana makyaj vs yapıp “eeh işte” aşamasına geçebiliriz. Kız o hediye çeki tutarında kontör göndermiyorsun laçolara her halde değil mi? Madilik çıkar kız abapagancılığın da bir kuralı var. Angara bebeleri o kadar ucuz değil.

Yıldız dar gene darsın bu sıralar sanırım. Seni kolileyecek laçolar ne güzel gerginliğini alacaklar, seni şeker kız candy’ye dönüştürecekler. Benzinlerini öderim, kapanan tlf faturalarının ödemelerini yaparım ama aşkım ev kiralarını ödemelerini isteme benden.

Lütfen seksi seksi fotoğraflar koyun.

Ve sevgili ey kaosjel okuyucuları, anladığım kadarıyla yazılarımı tıklayıp okumuyorsunuz sadece insta postlarına yorum yapıyorsunuz. Aşkolarım biraz okuyun hiçbir şey kaybetmezsiniz… Sizi seviyorum, aktifleri daha çok seviyorum! Aktifler yazın bana.

*KaosGL.org Gökkuşağı Forumu’nda yayınlanan yazı ve çizimlerden yazarları ve çizerleri sorumludur. Yazının ya da çizginin KaosGL.org’ta yayınlanmış olması köşe yazılarındaki veya çizimlerdeki görüşlerin KaosGL.org’un görüşlerini yansıttığı anlamına gelmemektedir.


Etiketler: yaşam, cinsellik
bülten